Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy legyen végre barátnőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy legyen végre barátnőm?

Figyelt kérdés
Alacsony vagyok, ocsmány és 28 évesen is szűz. Még randim sem volt. A külsőm miatt minden lány elutasít, pedig nagyon sokat próbálkozom, de minden lány elküld a fenébe a külsőm miatt. Mégis hogyan teljesülhetne be az egyetlen olyan álmom, amit még nem váltottam valóra?

2015. júl. 9. 07:32
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
79%

Szemelj ki egyet, vágd fejbe a bunkósbotoddal, és húzd haza a barlangodba.


Nem tudom hogy mit vársz tőlünk. Ha mindig kaptam volna egy ft-ot amikor itt valaki sír hogy milyen ocsmány, most tele lenne a pince beválthatatlan pénzérmékkel.

2015. júl. 9. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
szűz embereknél
2015. júl. 9. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

#1: :D

Kérdező! Van valami másod is az "ocsmány" külsődön kívül? Mert esetleg az többet nyom a latba... Btw, mindenkinek más az ízlése, de ha te mondod... Amíg így tekintesz magadra és ezt sugárzod kifelé, nem is fog semmi összejönni. Meg, ha valamire ennyire rágörcsölsz, az se fog menni. Lehet te is sok mindenkit elutasítottál már, csak nem vetted észre, erre még nem gondoltál? Felejtsd el ezt a panaszkodást, éld az életed. Ne más embertől várd el, csináld meg magadnak a boldogságod!

2015. júl. 9. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Lottózz! Ha 5öd lesz rajta, akkor barátnőd is lesz majd;)
2015. júl. 9. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

"Hogy legyen végre barátnőm?"


Ha 100. kiírod ugyanezt a kérdést egy éven belül, akkor a gyakorikérdések küld egyet postán. :D

2015. júl. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Pénzzel.
2015. júl. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
A kur.ák maradnak. Mint annyi ronda fiúnak.
2015. júl. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
3: Én még sosem utasítottam el senkit, ugyanis nekem bárki jó lenne. De alacsony vagyok és ocsmány, szóval soha az életben nem lesz olyan lány, aki legalább randira eljönne velem.
2015. júl. 9. 16:37
 9/26 anonim válasza:

Olyan nincs, hogy ocsmány. Alacsony? Mennyire? Hány cm vagy?

Az ocsmányságról: Ha edzel, és a megfelelő mennyiséget eszed, le tudsz fogyni/ meghízni az optimális alakhoz. Nagyon fontos, hogy ápolt legyél, mosd rendesen a hajad, egy szép, ápolt haj eltereli a figyelmet pl az arcról. Arc: borotválkozz rendesen, max egy kicsi borostát hagyj, ha jól áll, de ne legyen hanyag, látszódjon rajta, hogy igényesen van nyírva. A szemöldököd ha összeér, ott szedd ki, ha nem ér össze, nem kell, max ha nagyon ellepi a dzsumbuj :D Nem tudom, mennyire vagy szőrös, a láb természetesen nem baj, ha szőrös, pasiknak nem kell borotválni, mellkasod sem baj, bár vannak lányok, akik jobban szeretik a csupasz mellkast. Hónaljat nem kell szerintem borotválni, bár nem veti meg senki, ha attól jobban érzed magad. Ha a hátad szőrös, azt viszont feltétlenül gyantáztasd rendszeresen, nem kellemes, de a szőrös hát bizony nem túl vonzó.

És akkor a legfontosabb: öltözködés. Nagyon sokat dobhatsz magadon egy méretileg rádillő inggel, zakóval, természetesen legyen frissen mosott, vasalt, áplt, jó illatú:)

+illat. Ne érezze a 3méteres körzeted, de fújj magadra 3-4-5 fújás jóillatú parfümöt, hogy aki közel áll hozzád/ megölel érezze :*

+mosolyogj, egy elbűvölő, barátságos, visszafogott, akár picit huncut (de nem perverz!!) mosollyal könnyen le lehet venni a lábáról a lányokat, a fogaidat nem nagy kunszt helyrehozni, ha azzal is baj van, menj el fogorvoshoz, hozd rendbe, ami nem jó, és naponta 2x moss fogat, és használj fogselymet!


Nem tudom van-e valami bajod a lányokkal való beszélgetéssel, de az önbizalomhiányodból gondolom, hogy nem könnyű a számodra oldottan beszélgetni egy lánnyal, rádaásul megpróbálni normális témákat felhozni :D Ha ideges vagy, lehet, hogy izzadsz, ami azért nem jár jó szagokkal, úgyhogy használj egy kis dezodort mértékkel. Aztán, ha nagyon nyomulsz, mert nagyon szeretnéd megszerezni a csajt, az sem jó pont, próbálj barátságosan közeledni a nőkhöz, ne beszélj csúnyán, legyél udvarias, figyelmes, intelligens, meglátod nem olyan nehéz elérni, hogy egy hölgy hajlandó legyen randizni veled :)

Ééés még egy utolsó szóra, a nőkkel se legyen nagy elvárásod, a fiatal, magas, hosszúcombú, okos, gyönyörű nőket a tökéletes testű pasik kapják, pedig nem biztos, hogy boldogok lesznek egymással, de mind1, az ő dolguk, ha a külsőt nézik, és nem pedig azt, hogy összepasszoljanak... De Te ne ess bele ebbe a hibába, vedd észre a kicsit csúnyább, önbizalomhiányos lányokat, mert azok is vannak, csak ők meg azt godnolják, hogy nem kellenek a férfiaknak...


Tudnék még sokat beszélni róla, de végülis a lényeget leírtam, ha szeretnél, keress fel privátban, remélem segítettem ^_^ :* :3

2015. júl. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
De igen, van olyan, hogy ocsmány. Mármint az arcszerezetem. Undorodnak tőle a lányok. 170 vagyok amúgy, ha nagyon kihúzom magam, sarokemelővel és vastag talpú cipővel +3 centit nyerek. De az még így is apró, még legalább 7 centi kellene, de nem akarok gólyalábakon járni. Sportolok és rendesen eszem. Átlagos testalkatom van már, régebben dagadt voltam, de sokat leadtam. Ápolt vagyok, sokat mosolygom, megfelelően öltözködöm, jók a fogaim. Nem izzadok és nem leszek ideges ha lányokkal kell beszélgetni, hiszen gyakran kezdeményezek. Nincs elvárásom, hogy milyen legyen a barátnőm, semmi igényem nincsen. Egyszóval minden megvan, amit leírtál, és mégsem jött el velem randizni egy lány sem még soha.
2015. júl. 9. 18:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!