Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy legyen végre barátnőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy legyen végre barátnőm?

Figyelt kérdés
Alacsony vagyok, ocsmány és 28 évesen is szűz. Még randim sem volt. A külsőm miatt minden lány elutasít, pedig nagyon sokat próbálkozom, de minden lány elküld a fenébe a külsőm miatt. Mégis hogyan teljesülhetne be az egyetlen olyan álmom, amit még nem váltottam valóra?

2015. júl. 9. 07:32
1 2 3
 11/26 anonim válasza:

170 az nem is olyan kevés. Pasinak alacsony, de nem annyira. Én 160 cm vagyok lányként, és semmi bajom a nálam 10 centivel magasabb fiúkkal, sőt, pont azok jönnek be leginkább :D Egy áltagos nőnek szerintem nem elvárása a magas pasi, a lényeg, hogy a lánynál magasabb legyen. Szóval a magas pasik többnyire a magas nőknek jönnek be. Úgyhogy emiatt ne edd magad, és ne hordj sarokemelőt, meg miket írtál még :D Semmi szükség rá, úgyis látszik, hogy mekkora vagy.

Ha tényleg minden rendben van azok közül, amit az előbb írtam, annyira rossz pasi már nem lehetsz... Miért, milyen az arcszerkezeted?

2015. júl. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

Látszik, hogy jó szándékú vagy, de felesleges tanácsot adni ennek a kérdezőnek. Évek óta hajtogatja papagáj módjára ugyanazt ezen az oldalon, kiír egy csomó egyforma kérdést (aminek a lényege, hogy "ocsmány és alacsony, undorodik tőle minden nő és már 1000 visszautasítást kapott"), miközben mondták már neki, hogy egyáltalán nem ronda.


Valami mentális problémája lehet, ami nagyon szomorú, de egy ilyen oldalon senki nem tud segíteni rajta sajnos. Felesleges neki bármilyen tanácsot adni, mert a tévképzetei miatt nem fogadja meg őket.

2015. júl. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim válasza:

Az bizony baj. Nagyon. 28 évesen mondhatjuk, hogy életed tetőpontján vagy, kedves kérdező, és 170 cm-del nem vagy vészesen alacsony, az alkatoddal nincs gond, a leírásodból véve nem lehet nagy baj a külsőddel. Az arcszerkezetedet nem látom, azt nem is mondtad, hogy milyen, de van egy olyan érzésem, hogy az sem ronda, ahogy az előző írta. Tehát. Nincs probléma a külsőddel, tekintve, hogy van olyan lány (nem is 1), akinek a külső egyáltalán nem számít a férfiaknál (az a fajta, amin nem tud változtatni). Szóval az önbizalomhiányod alaptalan, gyorsan szabadulj meg ezektől a zavaroktól, keress segítséget élőben a barátaid, családod körében. Hallgasd meg őket, foggadd meg a tanácsaikat, hogy hogy serdents az önbizalmadon. Végső esetben ott van a szakember, a pszichológus...

Hogy legyen végre barátnőd?: Ne azzal foglalkozz, hogy milyen ocsmány vagy, mert nem vagy az, hanem a lánnyal, aki tetszik, és legyél vele kedves, udvarias, stb, amit írtál, hogy az is vagy, de akkor legyél vele jobban az. És ne sanyargasd magad, ne panaszkodj, hogy mennyire nem vagy megelégedve a külsőddel, mert lehet, hogy van, akinek meg pont az a külső jön be, mint a tied.

:**

2015. júl. 11. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
13: Az arcszerkezetem kimondottan ronda, nagy orr, elálló fülek, és bár minden emberi arc aszimmetrikus kicsit, az enyémen ez nagyon jól látszik. Egyszóval katasztrófa. Barátaim meg nincsenek jelen pillanatban, nem is kellenek barátságnak mondott érdekkapcsolatok. Kedves vagyok amúgy és udvarias is, már már túl jófiús, ami tudom, hogy rettenetesen nagy baj, de ilyen vagyok. Ráadásul az én külsőm soha egy lánynak sem fog bejönni, ez fix. A legjobb eshetőség az az, ha egy lány elfogadja, hogy így nézek ki, vonzónak akkor sem lát majd.
2015. júl. 13. 08:00
 15/26 anonim válasza:

Rengeteg olyan színész van, akinek pl elálló füle, vagy nagy orra van, és mégis minden nő odáig van érte, mert nem a külsejével, hanem a sármjával, a humorával, a viselkedésével, stb hódít. Ott van például Gérard Depardieu, Jean Reno, Woody Allen, Willem Defoe, vagy magyar sztárok közül Király L Norbi. Egyikőjük sem jóképű, mégis szereti őket a világ, és nem csak a pénzük miatt! Vegyél róluk példát és ne rágd magad a külsődön, ugyanis Te a leírásod alapján még csak nem is vagy olyan ronda, mint amilyennek mondod magad!

Barátaid amúgy miért nincsenek? :o Legyenek!!! A barátok fontosak, nélkülük nem élet az élet!

Mássz ki a kis zugodból, és nézz körül a valóságban, vedd észre, hogy más emberek sem tökéletesek és mégis élvezik az életüket... Ha egész életedben azon töröd magad, hogy csúnya vagy és alacsony (170 cm az nem is olyan kevés!!!!), akkor valóban sosem találsz párra. A nők nem szeretik, ha egy pasi folyton csak panaszkodik -.- Nem fog a külsőd megváltozni, csak öregebb és ráncosabb leszel. Most vagy fiatal! Most vagy élélnk, most pezseg benned az élet! Hát, felejtsd el a gátlásaidat, és ÉLVEZD!!!

2015. júl. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim válasza:
Ja, és azt nem mondtam, hogy a jófiús viselkedés miért lenne olyan rettenetesen nagy probléma??? Nemáááár..... Nem mondom, hogy minenkinek kis szentnek kell lennie, de azért a jófiús viselkedés egyáltalán nem taszító, sőt... ;)
2015. júl. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
15: Rettenetesen inspiráló dolgokról írsz. Élvezem is az életet, amennyire lehet, a hétvégén lementem a Balcsihoz, a héten megint megyek, viszont az tény, hogy én hiába élvezem az életet és próbálkozom lányoknál, mindig visszautasításokat kapok. Mindig! Nem ezt szoktam meg, hiszen általában amit elhatározok, azt el is érem. De párkapcsolatot hiába határoztam el, hogy lesz, sosem volt. Barátaim meg azért nincsenek, mert vagy simán csak visszahúznak, vagy irigykednek, vagy csak érdekből jópofiznak. Már nem vagyok olyan naiv, hogy bízzak abban, hogy akit közel engedek magamhoz, az nem használ ki.
2015. júl. 13. 21:34
 18/26 anonim válasza:

Az szerintem gond, hogy nincsenek barátaid. Szerezz igaz barátokat, legalább olyan fontos, mint az igaz barátnő.

És szerintem ne parázz azon, hogy visszautasításokat kapsz... Úgy tűnik rendben vagy, nem tudom, hogy miért utasítanak vissza a nők, de nem azért mert ronda vagy, és nem is azért, mert jófiús. Valami más oka van, és én ezt így képernyőn keresztül nem tudom megmondani... Ehhez személyes ismerettség kell. Szerezz barátokat!

2015. júl. 14. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Szerintem meg sokkal jobb, hogy nincsenek barátaim. Nincs rá szükségem, mivel introvertált vagyok, így nekem egy program inkább az otthoni olvasás. Buliba nem mennék soha, sem más szórakozóhelyre, ahova csak barátokkal tudna menni az ember.
2015. júl. 14. 19:34
 20/26 anonim válasza:

Ha olyan introvertált vagy, és nem jársz semmilyen szórakozóhelyre, akkor hol szoktál lányokkal ismerkedni?


Amúgy ne keseredj el, és ne nézd magad rondának, mert biztos vagyok benne, hogy nem vagy az.

2015. júl. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!