Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak ha egy lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha egy lánynak már a pasi ismerősei fenyegetnek?

Figyelt kérdés

Öt évvel fiatalabb nálam. És annyira mindene a helyén van. A szépsége, az esze, a mozgáskultúrája. Ha nem beszélhettek vele naponta, akkor a lelkem meghal.

De egy ideje nem ír nekem, és tegnap óta már a fiú barátai fenyegetnek, ha nem hagyom a zaklatást akkor levadásznak.

Én csak ismerkedni akarok, szerelmes vagyok, ennyi bűnöm van. És nekem más lány nem kell.

24/F


2015. júl. 9. 11:43
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
És régen kedves volt velem, most már olyan rémísztő.:(
2015. júl. 9. 11:47
 2/21 anonim ***** válasza:
86%
Kérj beutalót a pszichológushoz.
2015. júl. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Én szerelmes vagyok ÉS nem beteg.
2015. júl. 9. 12:01
 4/21 anonim ***** válasza:
90%

Most erősen gondolkozok, hogy kamu -e.

De rendes leszek.

Az, ez beteg. Ha nem kellesz neki, és már a az ismerőseivel fenyegetőzik, ez elég nyilvánvaló visszautasítás. A szerelem nem ok arra, hogy vkit zaklassunk, de ez nem is az. Ez egy plátói ábránd, amit te a fejedben él.

írom, még egyszer... orvos.

2015. júl. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
60%
Ha tényleg szereted, akkor tertsd tiszteletben a kívánságát és hagyd békén.
2015. júl. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Durvan zaklathatod, ha mar az ismeroseivel probal leepiteni.. Volt ilyen belem szerelmes pszichopataban reszem, senkinek nem kivanom.

Szereted? Jot akarsz neki? Akkor beken hagyod.

2015. júl. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Le kellene állnod. Nem kellesz neki. Ennyi. Így jártál.
2015. júl. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Akkor miért nem tiltott le facebookon és miért nem törölt az ismerősei közül? Megfog bocsátani egyszer!
2015. júl. 9. 13:19
 9/21 anonim ***** válasza:

Azt nem értem, ha ennyire zavarod akkor miért nem tilt le?

Nem tudsz mit csinálni, láthatóan nem akar veled semmilyen kapcsolatot ápolni. Ismered személyesen is, találkoztatok már?

Nem kizárt, hogy csak panaszkodott pár haverjának, hogy folyton írogatsz neki, ők pedig úgy gondolták most megmutatják neki mekkora kanok.

2015. júl. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Ma reggel is kisregényt írtam neki erről. Aztán egy órája megnézte és semmit.... :(

Olyan jó volt minden az elején.

2015. júl. 9. 13:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!