Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek van esély rá,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esély rá, hogy újra összejövök még az exemmel, akit én dobtam ki egy másik pasi miatt még régebben, de persze rossz döntés volt?

Figyelt kérdés

Még szerelmes voltam az előtte lévő exembe, akivel újra összejöttünk, de megint szakítottunk... Ez a srác meg annyira megbecsült és figyelmes volt velem, nem is ezt érdemelte volna, én voltam a hülye...


Nem vesztünk össze, nagyon ritkán beszélünk még. De nem tudom, érdemes-e ilyesmire gondolnom egyáltalán, hogy hátha lehet megint vele valami...


2015. júl. 3. 21:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Önző voltál,és most is az vagy.Szerintem jobbat érdemel nálad,már bocs!
2015. júl. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Most miért lennék önző? Minden ember hibázhat...
2015. júl. 3. 21:55
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden hiba tehető jóvá.Egy érző ember meg nem egy játékbaba,amit félreteszel,ha megunod,aztán meg újra leveszed a polcról!Ha tényleg megbántad,oké,de azért gondolkodhatnál is,mielőtt cselekszel.
2015. júl. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
60%
Szerintem van rá esély,az itt leírtakat mond el neki.
2015. júl. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Tényleg megbántam. Csak akkor még mást szerettem, és nem tudtam tisztán gondolkodni. El is mondtam neki, és nem haragudott meg érte.
2015. júl. 3. 22:05
 6/20 Lorant Endre ***** válasza:
Szerintem ha igazán szeretnéd visszakapni a srácot, őszintén el kell neki mondanod, h szereted. Erre mondania kell valamit, vagy egy igent vagy egy nemet. Szerintem teljesen felesleges itt kérdezgetned, hisz ez csakis rajtad és a srácon múlik, nem ismeretlen emberek tanácsain.. :) Szóval hajrá!!! :) 28/F.
2015. júl. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást!:))
2015. júl. 3. 22:31
 8/20 anonim ***** válasza:
BOCS HOGY HOSSZÚ LETT DE HÁT EBBE MINDEN BENNE VAN összegzés ha nem veszekedtetek akkor ez még nem volt komoly csak azért jöhettél össze vele hogy az előtte lévőt felejtsd,és most nincs senkid hiányzik hogy valaki oda legyen érted,ő meg rendes és nem csalna meg ezért úgy gondolod ellenél vele ami igaz is két variáció van 1vagy összejöttök amíg nem találsz valakit már ha ezek után ő össze jön veled ami azt jelenti hogy papucs lesz és gondolom nem fogod tisztelni ,és vajuk be akit egyszer dobsz az se fog semmibe se venni és akármikor otthagy csak azért fogsz kelleni neki .... ha van benne valami férfiasság otthagy téged 2verzió vagy egy teljesen idegent vagy az előzőt felkeresed akárkit akire felnézel majd és nem csak azért tartod mert unod magad és mert kell valaki ,de ha szereted a papucsállatkákat akkor megtartod ,
2015. júl. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Azért ez így nem teljesen igaz. Már sokszor elgondolkodtam rajta, hogy hiba volt őt eldobni, akkor is, amikor éppen képben volt valaki.
2015. júl. 3. 22:41
 10/20 anonim ***** válasza:
arra rájöttél hogy hiba volt jól van és mi ezt akarod játszani vele ha nincs ló jó a szamár is aztán valakivel össze jössz és után pedig gyere szamár most mert a ló otthagyott remélem érted arra akarok kitérni hogy semmibe veszed szerintem ezt a gyereket és hozzád nem illik mert elmondásod szerint papucsnak tűnik legalább is megnézném melyik fiú jön össze azzal a lánnyal eki egyszer otthagyott és te is biztos ráunsz majd mert az hogy kedves nem elég neked csak unod magad szerintem
2015. júl. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!