Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Komoly kapcsolatban gondolkodo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoly kapcsolatban gondolkodom, de családot, gyereket, soha nem akarok. Reális ez?

Figyelt kérdés

Találhatok olyan férfit, aki szintén komoly, hosszú távú kapcsolatot szeretne, de csak párban? Tehát nem tervez gyerekeket, nem tervez házasságot, hanem csak együtt lennénk. Vagy meg kell békélnem hogy olyanokkal hoz majd csak össze a sors akiknek pár hónapig, esetleg 1-2 évig kellek? Mert előző barátomban nagyon imádtam hogy nem tervezi lekötni magát, az viszont baromira fáj hogy csak egy évig lehettünk együtt. Nagyon ellentmondásos amit szeretnék? Mert kicsit tartok tőle hogy ezzel a felfogással magányos leszek, de szerelmes lenni meg kötődni sajnos nagyon tudok, ahhoz meg nem elég egy laza kapcsolat.

N 23


2015. júl. 9. 19:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy egyedül, én is ugyan így vagyok ezzel a dologgal. Már csak találkoznunk kell.
2015. júl. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi csak gyereket nem akarunk a férjemmel, de szerintem reális a te elképzelésed is. Nem mindenki házasságpárti a mai világban.
2015. júl. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Én ezért váltam el vagyis váltunk el, a nő úgy volt 4 évig h nem akar, aztán még is....


Egyébknét nem vagy ezzel egyedül csak nem minden ember ilyen.

2015. júl. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan találsz olyat, amilyet szeretnél, de szerintem ez a hozzáállásod változni fog, hisz nagyon fiatal vagy, még csak 23 éves vagy! Halvány fogalmad sincs, hogy mi lesz később, még a holnapot se tudod.


Csak halkan megsúgom neked, hogy az élet egyik legfontosabb és legértékesebb csodája az a SZERETŐ CSALÁD! De ha te saját magadat gyermektelenségre ítéled, mert pl. mondjuk karrierista akarsz lenni, vagy egyszerűen csak nem akarsz gyereket, oké, a te életed, csak találj hozzá megfelelő partnert, aki úgyszintén nem akar majd gyereket!


Egy kérdésem lenne hozzá csupán Kedves Kérdező: honnan jött neked ez az egész dolog és hozzáállás?

2015. júl. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Fúú ezzel nekem is meggyűltek párszor a gondjaim.

Nem vagyok házasságpárti, se saját gyereket nem akarok.

Mondjuk ezzel én már 12 éve így vagyok.

Voltak hosszabb kapcsolataim is, 4 ből 1 ezért ért véget.

De most újra keresgélek, remélhetőleg lassan sikeresebben találok ilyen hozzáállású nőt.

2015. júl. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! Én is reménykedem, hogy találok majd olyan párt magamnak aki szintén nem akar.

Utolsó: én is tudom hogy nagyon fiatal vagyok még, és való igaz hogy sokan érvelnek ezzel amit te is írsz, hogy még változhat. Azért vagyok benne ennyire biztos, mert sajnos szégyen vagy sem, finoman fogalmazva nem kedvelem a gyerekeket. + emellett olyan szakmát, de már inkább életmódot választottam, amit ha sikerül beteljesítenem, abba végképp nem fog beleférni. Nem vagyok anyatípus, irtózom tőle, és alkalmatlannak is találom rá magam. Édesanyám óvónő és rettenetes jellemvonásai alakultak az évek során a munkája miatt. Ezeket többnyire itthon vezette le, rajtunk, a családján, és én úgy érzem egy életre meggyőlöltem a gyerekeket úgy ámblokk.

2015. júl. 9. 20:14
 7/16 A kérdező kommentje:
Biztos találsz, én is bizakodom, csak kicsit megingott a dolog mert a legutóbbi barátomban azt reméltem megtaláltam akit keresek, csak ő még nálam is extrémebb módon vágyik a függetlenségre... egyszerűen nem bír ki egy évnél többet ugyanazon ember oldalán. Szóval annak meg sajnos vége lett, és most kicsit ezért aggódok, hogy fogok-e még hozzá hasonlót találni, aki viszont eléggé szeret is engem és párkapcsolat-kérdésben nem annyira laza mint ő volt.
2015. júl. 9. 20:16
 8/16 anonim ***** válasza:
soha ne akarj még egy hasonlót, csak jobbat :)
2015. júl. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
:) abban máris jobb lenne, ha képes hosszabban kötődni, szerelmesnek lenni. Minden más tekintetben ő volt a tökéletes számomra, persze lehet még elfogult vagyok : D Azért abban én is bizakodom hogy rajta kívül is vannak még fiatal pasik akik nem akarnak majd gyereket, házasságot, stb.
2015. júl. 9. 20:18
 10/16 LeftBehind ***** válasza:
46%

Házasságot én se akarok, röhejesnek találom az elképzelést, hogy egy gyűrű és egy aláírt papír bárkihez is közelebb hozzon, ráadásul ha megtörténne hogy már nem tudjuk egymást boldoggá tenni, az a nyamvadt papír sok keserűséget tud vonni maga után.

A gyerek meg....22 éves vagyok, egyelőre annyiban maradtam magammal, hogy majd 35 éves koromban újra előszedem a gondolatot hátha valami kattan bennem, de addig biztos nem

2015. júl. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!