Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítani akarok egy komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítani akarok egy komoly kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Röviden arról van szó, hogy 2,5 éve együtt vagyok a barátnőmmel és én a szó szoros értelmében mindent megadtam neki, amit csak lehetett, és ő is nagyon sokat változott és tett értem. Mindezt viszont én nem érzem még arányban sem azzal, amit én adtam (idő, energia, pénz), nekem egyszerűen ennyi nem elég.

Fontos tudni, hogy itt olyan dolgokról, kérésekről van szó, mint kisebb kérések, szívességek.

Nem vagyok féltékeny típus, messze sem önzés vagy beteges birtoklási vágyról van itt szó.

Viszont a sok kis teljesítetlen kérésem, ami talán lustaságból talán éretlenség miatt marad el nekem fájó pont azzal szemben, amit én tettem neki.


Azt, hogy szakítani akarok vele azt eldöntöttem és az ünnepek után meg is teszem.


A fejtörést az okozza, hogy a barátnőm anyja (akivel különben beszélő viszonyban vagyok) külföldön él és dolgozik. Számít rám, hogy a lányának gondját viselem.

A kapcsolatunkat úgy látja, hogy pár éven belül el akarom venni a lányát és ezt pár hónappal ezelőttig komolyan is terveztem.


A kérdésem az, hogy beszéljek-e előbb az anyjával és neki mondjam meg előbb, hogy döntöttem vagy a barátnőm legyen az első?


23/F 23/L



2014. dec. 23. 14:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
először a barátnődnek
2014. dec. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván előbb a barátnőddel kéne ezt megbeszélned és nem az anyjával. Hisz még is csak a barátnőddel vagy kapcsolatban és nem az anyjával.
2014. dec. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
De erről a barátnőddel elbeszélgettél már?
2014. dec. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőddel beszéld meg, ne az anyjával a háta mögött, mert ez durva sértés lenne (kb. azt jelentené, hogy gyereknek nézed a csajt).


Ha már eldöntötted, hogy szakítasz vele, akkor most költözzetek külön, ha a csaj nálad lakik és nincs hova mennie, akkor minimum külön szobába, ágyba (kis időt hagyva neki), bevezetve azzal, hogy neked gondolkodási idő kell.


Szemét, férfihez méltatlan jellemtelen dolog lenne, ha most a csaj sütne, főzne, kedveskedne végig az ünnepekben, január első napjaiban meg csak úgy kiraknád.

2014. dec. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A lánynak előbb, és az utolsónak igaza van, ha már tudod, inkább most mondd neki, hogy gondolkodási időt kérsz, ne áltassa magát egész ünnepek alatt, ígyis úgyis rossz lesz neki, de ne legyen az, hogy milyen boldog mert jó volt az ünnep és aztán pofára esik. Vagy ha halasztani akarod akkor halaszd legalább februárig.
2014. dec. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha biztosan tudom,hogy szakítani akarok vele akkor nem húznám az időt...minnél hamarabb közölném vele.
2014. dec. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Az anyja nagyon számít rám, ha először vele beszélnék nem érné meglepetésként az, hogy a lánya felhívja és fel tudd rá készülni ha már egyszer nem lehet ott lenni vele.


Az ünnepek alatt semmikép nem akarok szakítani, nem lenne hozzá gyomrom, halogatni sem akarom, január második felében fogom megmondani neki a dolgot, legkésőbb február eleje.

2014. dec. 23. 15:56
 8/11 anonim ***** válasza:
Beszélgettél már vele a problémádról? Vagy csak puffogsz magadban, és a "semmiből" szeretnél szakítani?
2014. dec. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Persze, hogy beszéltem vele.

Nem szokásom " puffogni " higgadtnal tartom magam, többször hívtam fel figyelmét a problémára és nem vezetett eredményre .


A hölgyemény az egyik lakásomban él, természetesen nem fogom elküldeni.


Az anyukájának meg azért akarom elmondani, mert jelen helyzetben elég ha csak az egyik esik kétségbe és így talán erőt tud lehelni a lányába.

2014. dec. 23. 17:59
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem az anyának ehhez semmi köze. Szép dolog, hogy számít rád (nyilván megadsz mindent a lányának, hiszen lakásaIDról beszélsz, nincs az az anyós, aki ennek nem örülne ha baromi jómódú vejt fogna ki a lánya :D ), de számon nem kérhet rajtad semmit. Nem érzed magad jól a lányával, nem vagy boldog, és szakítani akarsz, ez egyedül a te dolgod.

Biztos beszélni fog majd veled, miután a lánya elmesélte mi történt, de ne hagyd magad: ne legyen lelkiismerertfurdalásod, és azt meg végképp ne hagyd, hogy számon kérjen rajtad akármit is. Semmivel sem tartozol sem neki, sem a lánynak.

2014. dec. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!