Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szemezés: Ha szemezel egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemezés: Ha szemezel egy lánnyal, és próbálod ugye mindig keresni a tekintetét. De ott a barátnője is, és amikor feléjük nézel mindig a barátnője néz vissza. Akkor mit kell tenni?

Figyelt kérdés

1. valószínű a barátnőjének is tetszem ha idenézeget.

2. de nem túl jó hogy vele is szemezek mert úgye nekem a másik lány tetszik.

3. a barátnője elmondja a lánynak hogy vele szemezek akkor azt gondolja a lány hogy ennek a fiúnak mindegy hogy melyik nővel flörtölget..



2015. júl. 10. 09:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem annak tetszel, akinek akarsz, hanem a barátnőjének.
2015. júl. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

jó csak én meg nem olyan vagyok hogy ha másik lány tetszik, akkor arra hajtok akinek bejövök.

Egyébként még tegnapelőtt elég erősen nézegett a lány és nem a barátnője.

2015. júl. 10. 09:34
 3/8 anonim ***** válasza:
69%

Megint a pontokba szedett túlkomplikált variációk...


Egyébként kiabálj oda, hogy "Hé, te szebbik", erre odanéz úgyis aki nem érdekel. Akkor szól oda, hogy "Nem te, hanem a másik" Egyből mindenkinek tiszta lesz, ki kitől és mit akar

2015. júl. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Talán ne pantomimmel ismerkedj, hanem kezdeményezz beszélgetést, és nyíltan állj elé, aki tetszik, ha elutasít, legalább tudni fogod, és nem futsz több felesleges kört.
2015. júl. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

hát már beszélgettem vele egyébként.

én hülye bemutatkozni elfelejtettem,

amikor először beléptem már ott voltak akkor le sem bírtuk venni egymásról a szemünket. Ez fogott meg...

Persze lehet túl komolyan veszem.

2015. júl. 10. 10:26
 6/8 anonim ***** válasza:
Hívd randira, aztán kiderül.
2015. júl. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

4. mindketten azon agyalhatnak, mit akarhat két érett nőtől egy kis pattanásos pojáca...


Részemről a 4-esre szavazok!

2015. júl. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A "hé, te szebbik" beszólás szerintem megjátszható, ha egy kicsit talpraesettebb vagy mint az átlag, kérdező. ;)


Szerintem a barátnője azért néz vissza, mert:


1. a csaj kérte meg rá, ő ugyanis nem mer rád nézni, mert tetszel neki vagy mert éppen hogy nem.

2. a barátnőjének tetszel, a kiszemeltednek nem.


De ami válaszlehetőségeket te felsoroltál, azok is lehetségesek, mivel a lányoknál sosem lehet tudni mit és miért csinálnak. Néha önmaguk sem tudják. :D

2015. júl. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!