Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A párom.hu társkereső oldal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom.hu társkereső oldal megbízható?

Figyelt kérdés
Itt elsősorban nem a regisztrált tagokra gondolok (tudom, hogy az zsákbamacska), hanem magára az oldalra. Van egy illető, aki szimpatikusnak tűnik, próbáltam megkeresni facebookon, de nem találtam meg. Arra gondoltam akkor beregisztrálok az oldalra, és SMS-en keresztül veszem fel vele a kapcsolatot, 200 Ft-ért megér egy próbát. A kérdés arra vonatkozna, ha megadom az oldalnak a számom, nem húznak le ilyen kredites hülyeségekkel amit hetente küldözgetnek vagy hasonló?

2015. júl. 12. 10:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne fizess egy vasat sem.

99.9%, hogy az SMS-edre nem fognak válaszolni. Sokkal nagyobb az esélyed, ha az oldalon írsz üzenetet, mert ott látja, hogy ki írt neki (ha raktál fel képet). Bár így is kb. 20-ból 1 ír vissza.

Amúgy nem valószínű, hogy bármit küldözgetni fognak a számodra, túl drága volna nekik...

2015. júl. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagyanyám 2 évig regisztrálva volt de csak szélhámosokba botlott mindig.
2015. júl. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Őszintén? Egy hordó fos az egész.
2015. júl. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!