Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 kisgyerekkel egyedül, egzisztenciálisan is kisemmizve, totál megzakkanva hogy a bánatba nyissak a világ felé?

Figyelt kérdés
A homlokomra csak nem írhatom hogy hééé rohadt magányos vagyok... persze nem akarok összeakaszkodni az első önjelölttel, mitöbb a környezetemben mikor megtudták hogy magamra maradtam gyorsan akadt jelentkező társnak ( vicces mert mindegyik nemrég vált el) és így 1 év után kiderült vannak (alaptalanul) féltékeny feleségek is, de basszus a "jelentkezők" abszolút nem tudták volna megnyitni a szívem...nyitnék egy új közeg felÉ, egy valódi új élet reményében. ..

2015. júl. 13. 02:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Hát, értelmes választ, jelentkezőt, vagy beszélgető partnert most így hajnalok hajnalán nem fog eléd fújni a szél.

De ne keseredj el. Adj magadnak egy kis időt, míg helyre rázódsz. Ha helyre rázódtál, akkor majd a normálisakat is könnyebben bevonzod.

Addig beszélgess itt. Semmi sem kötelező. Csak kicsit emberibb időpontban tegyél fel kérdést.

2015. júl. 13. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
51%
Itt majd rád ír valaki úgyis ingyenpuncit remélve, nem érdekli majd, hogy 3 gyereked van, meg semmid emellé. Elő fogja adni a megértő férfi szerepét, aki mellettetek marad majd. Aztán, miután kikúrta magát veled, olajra lép. Vigyázz!
2015. júl. 13. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy ilyen helyzetbe kerültél. Van kedved beszélgetni ?
2015. júl. 13. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Nem tudom mit takar a "helyre rázódtál" ha arra gondolsz hogy esetleg attól hogy szétmentünk nos az Megváltás volt-4 évig vártam az alkalmat hogy vége legyen. .. most a magányba zakkanok bele.

Ha meg tényleg kihasználni akarnának arra viszont kemény dió leszek. Engem nem a szép szavakkal lehet már ágyba vinni... ha meg úgy sikerül akkor megérdemlem :)

2015. júl. 13. 02:26
 5/12 anonim ***** válasza:
mondanám, hogy keress hobbit, de 3 kisgyerek mellett elég nehéz lehetne. Bár ha egy héten 1x szánsz rá időt, akkor már az is valami. Lekötöd magad, a gondolataidat és új távlatok felé nyitsz. Barátnőkkel, anyukákkal menj el bulizni, még ha egy pizzériai beszélgetésben merül is ki.
2015. júl. 13. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha párt akarsz magadnak találni hosszú időre, mindenképpen pozitívan kell szemlélni a világot.

Senki sem szereti a mogorva embereket, főleg a 3 gyerkőccel lesz nehéz bajod.

Volt egy távoli ismerősöm, neki 4 gyereke volt, de még azokat is bevállaltam volna, mert olyan egy pozitív, vidám, szerethető nő volt az illető.

És nem az volt a legnagyobb baja, hogy na, majd jól ellenáll a sok köcsögnek, aki meg akarja őt fektetni.

2015. júl. 13. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Bence_ ***** válasza:
Gyerekek Apja hirtelen megváltozott vagy félre ismerted?
2015. júl. 13. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Apukát nagyon csúnyán félreismertem. Ennyi. Nincs miért pityognom utána. Ami az egészben gáz hogy feladtam mindent a közös jövő érdekében. Buktam a lakásom egy közös chf-es szutyokért a saját közegemtől 60km-re. Kvázi itt senkim nincs. Eljárok a gyerekekkel helyi akár (sport)rendezvényekre a "kötelező" ovis-sulis dolgokon túl de azok is inkább a gyerekekről szól. ha meg csak kis csapatommal elmegyek pl bringatúrázni megértem ha ilyesztő :D :D :D
2015. júl. 13. 08:30
 9/12 Bence_ ***** válasza:

Kalibráltad magad, hogy a következő pasikat már jól ismerd meg?

Csapat megszerthető, jó egy kisbusz kell majd :)

2015. júl. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

PasiKAT????


Ha 1-el számolok még beférünk az enyémbe is. Ha hoz ő is 3-at...nos ez esetben jogos a buszkérdés :D

2015. júl. 13. 23:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!