Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyedül a világ (magány)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedül a világ (magány) ellen. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Nem rég lett vége egy gyönyörű kapcsolatomnak. Nagyot zuhantam és nem bírok felállni. Úgy érzem, hogy a környzetemben mindenki azt várja el, hgoy felejtsem el az illetőt egyik napról a másikra és ne vágyjak a szeretetre. Igen nagyon vágyom arra hogy valakit szerethessek és ő is szeressen. Ez tényleg ennyire elfogadhatatlan? Mit tegyek?
2012. febr. 15. 21:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Azt nem tudni, de megértem.
2012. febr. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Tudom közhely de idővel jobb lesz! A szerelmet meg nem kell siettetni csak éld az életed majd jön ha nem számítasz rá !! :)
2012. febr. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az előzőre négy évet vártam. Kitűztem célul, hogy minél több embert akarok megismerni. Legalább társaságom legyen. Rengeteg levelet küldtem szét neten, de egyre sem jött válasz... ez még jobban elkeserített...
2012. febr. 15. 22:04
 4/9 anonim ***** válasza:
Hidd el, tudom mit érzel... én is, akárhogy küzdök, akármit teszek, nincs pozitív eredménye :( Nehéz egyedül harcolni, annyi szent.
2012. febr. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

hány métert zuhantál?

amúgy kérj meg valakit hogy segítsen felállni.

2012. febr. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
20%
Társulj Batman-nel.
2012. febr. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
24%
Egyél lángost!
2012. febr. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

"amúgy kérj meg valakit hogy segítsen felállni."


Most komolyan... szerintetek melyik nő vállalna be ilyesmit? =)

2012. febr. 15. 22:59
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
buli pia haverok
2012. febr. 16. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!