Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha kigyúrom magam, mennyivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kigyúrom magam, mennyivel növelem az esélyeimet a nőknél?

Figyelt kérdés
2015. júl. 14. 20:28
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Eddig soha az életben nem nézett rám egy nő sem, rokonokon, osztálytársakon, csoporttársakon kívül.
2015. júl. 14. 20:30
 2/17 anonim ***** válasza:
95%
Fittebb és egészségesebb leszel (már ha nem szteroidozod tele magad), ez ad egy magabiztosságot, jobban fogod érezni magad a bőrödben, ez meg látszani fog rajtad, és az emberek szívesebben lesznek a közeledben. Ha így nézzük, akkor lehet több esélyed, nem tudom, most hogy állsz ezzel a témával.
2015. júl. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
94%

Attól függ.

Amit a korábbi hozzászóló írt, azzal egyetértek. A másik meg, hogy érdemes megvizsgálni, hogy mi az oka a sikertelenségednek, mert ha nem a külsődből származik, akkor ez sem segít. Illetve, ha mondjuk irtó előnytelen az arcberendezkedésed, akkor attól, hogy kigyúrod a tested az nem változik.

Egyébként a gyúrásra nekem ráment egy kapcsolatom, mert az illető elkezdte magát jobban szeretni, állandóan a tükörben nézegette magát és tőlem kérdezgette, hogy hogy néz ki a válla meg akármije...És több időt töltött a kondiban mint velem, úgyhogy csak óvatosan, de ha ésszel csinálja az ember, akkor lehet.

Bár én inkább valami sport mellett döntenék a helyedben.

2015. júl. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
34%
Ne higgy annak a baromságnak h az önbizalmad megnő és az miatt leszel vonzóbb hagyjuk már .... Tapasztalatból tudom mondani h nagyon ocsmány voltam , semmi izom , vékony , átlagos.... Senkinrk nem kellettem , nem tudtak férfinak tekinteni csak barátnak, nem láttak bennem erőt , biztonságot , határozott megjelenést... Naa pár év kemény edzés után hirtelen amint jobb külsőm lett egyből több bókot kaptam , nem koptattak le , máshogy viszonyultak hozzám az emberek , és barátnőm is lett ... Férfiként tekintenek rám, míg eddig senkinek nem tetszettem most jónéhány nő odavan értem . Belsőre , önbizalomra , gondolkodásra nem változtam , csak és kizárólag külsőre ....szóval igen határozottan tetszik a nőknek még ha ezt tagadják is....strandon , utcán, mindenhol megnéznek , beszélgetésnél is gyakran kapom rajta őket ahogy elkalandoznak a tekintetükkel a karomra mellemre vállamra....és határozottan tetszik nekik....
2015. júl. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 curáku ***** válasza:
Egyetértek #2-vel.
2015. júl. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm 4es, valahogy azt érzem Te mondtad ki az igazságot. Már csak az alapján, hogy pár perc alatt 23% lett a válaszod értékelése.
2015. júl. 14. 20:48
 7/17 anonim ***** válasza:
69%

Mindenki magából indul ki. Én nőként álltam rá az edzésre, miután ráleltem arra, mi az, amit tudok csinálni tartósan is (futni nem ment, de azzal is próbálkoztam), én sovány voltam, és minden nyavalyát összeszedtem, amióta viszont rendszeresen mozgok, jobban érzem magam, először csak azt vettem észre, hogy ritkábban vagyok beteg, megszűnt a hátfájásom, a gerincferdeségem, ami az ülőmunka következménye, jobb lett a közérzetem, és közben a testem is átalakult, de nem csak amiatt néznek meg, most egy magabiztos, lendületes nőt látnak, nem egy görnyedt visszahúzódót, mint azelőtt.

Öcsém ugyanilyen alkatot örökölt, apámat örököltük, őt is kikupálta a sport, és ugyanez a belső változás is lezajlott benne is, annyi különbséggel, hogy ő nem visszahúzódó volt, csak nagyon kocka. :-)

2015. júl. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
91%
Kérdező, ha te is ilyen pesszimistán látod, mit érdekel mások tapasztalata és véleménye? Neked talán igazság, de lehet, hogy másnak nem az ő igazsága az igazság. Ha ő töketlen maradt, és csak a teste változását érzékeli, az egyedül az ő megrögzött pesszimizmusának a következménye.
2015. júl. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
12%

Lehet leszázalékoltak de nem izgat ez az igazság ... Nem lett több önbizalmam csak a külsőm javult...

Ezek tények, tapasztalatok, velem ténylegesen megtörtént élmények amiket leírtam. A volt barátnőm amikor meglátta hogy néztem ki azt mondta h ha most is olyan lennék szóba sem állt volna velem :) és ő ia imádta h jó alakom van sokkal jobban felizgatta az érintése , látványa és sokkal vonzóbbnak tartott mint az elöttem lévő pasijait....

2015. júl. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Tettél valamit magadért, amit rengeteg internet előtt tespedő kölyök nem tesz meg, és vonzónak tartanak. Elértél valamit, magadtól, és neked ez nem ad önbizalmat?
2015. júl. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!