Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak nálam halott az ismerkedé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nálam halott az ismerkedési ügy, ha nem tudok felnézni a férfira?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, hogy más nők is így vannak-e ezzel, mert az utóbbi időben már megkaptam egy-két embertől azt, hogy túl válogatós vagyok. De nem tehetek róla, én ha nem tudok valamiért, bármiért felnézni egy férfira, akkor nem is ébreszt bennem vonzalmat igazán, lehet külsőre akármennyire jó pasi. Ez tényleg túl nagy elvárás a részemről?
2015. júl. 14. 22:16
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
45%
akkor keress magasabbat
2015. júl. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
46%
Nem akarok felnézni a páromra, nem szobor ő, vagy király vagy atyaúristen. Szeretném tisztelni őt és büszke lenni rá, mint ahogy szeretném, hogy ez fordítva is így legyen.
2015. júl. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
14%
A te bajod! Engem meg hál' istennek megnyugtat a gondolat, hogy Magyarország egyedülálló női közül egy újabb kipottyan, akinél ezúttal esélyem sem lenne a való életben.
2015. júl. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
17%
Ahhoz előbb rád is fel kell tudni néznünk, hogy elővegyük a kalapból a nyulat, amitől aztán ámulsz! :)
2015. júl. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Nekem fontos a kölcsönös tisztelet egy párkapcsolatban, szerintem ez alap ahhoz, hogy működjön. Gondolom, te is valami ilyenre gondolsz, nem? Ha egy pasit nem tudok tisztelni, akkor vele nincs értelme párkapcsolatnak.
2015. júl. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
74%
Én értem mire gondolsz, azt hiszem, és leginkább én is a tisztelet szinonimájaként tudnám megfogalmazni (másoknak). Ehhez nem kell 8 diploma és 10 tengerparti villa és egy király verda, elkényeztetés, hanem inkább valami személyiségbeli jellemző, amitől a férfi igazán férfi lehet a szemünkben is. Talán ha meg tudod magadnak fogalmazni, hogy nálad mi kell ahhoz, hogy valakire felnézz, talán a határozottsága, kiállása, a fizikuma, akkor keress annak megfelelően.
2015. júl. 15. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 curáku ***** válasza:

Rosszul fogalmazott és egyből nekiestek.


Számomra is fontos, hogy tisztelni tudjam/ fel tudjak nézni a páromra. Persze én sem csak otthon 4 fal között lógatom a lábamat, tehát a dolog nem egyoldalú.

És nem, nem vagy elvárás.


Persze aztán lehet, hogy nálad a "felnézek rá" kifejezés tényleg mást jelent..mint az, hogy kőgazdag, el tud tartani, ki tudja. Ennél több minden lehet ok arra, hogy az ember felnézzen a másikra.

2015. júl. 15. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Alap dolog.
2015. júl. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
0%
Ez azt jelenti, hogy az a férfi, akit te választasz, érjen el többet nálad. Miért is? Tudjátok ez az amit én nem értek, és rendre fel is háborít. Mert emögött az a gondolat huzodik meg, hogy te(ti) mint nők, azzal , hogy megszületettek, már elértetek valamit (pusztán azzal, hogy léteztek) ha nem csináltok az égvilágon semmit, akkor is elvárhatjátok, hogy a pasi, akit ti FÉRFINAK tekintetek, csináljon valamit (máskülönben nem "tisztelitek". Hogy van ez?
2015. júl. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
27%

"Persze aztán lehet, hogy nálad a "felnézek rá" kifejezés tényleg mást jelent..mint az, hogy kőgazdag, el tud tartani, ki tudja."


Értelem szerüen ha az illető nő komolyabb egzisztenciával rendelkező családból jön (esetleg önerőböl érte ezt el) bizony elvárja azt, hogy a férfi, ennél többet tudjon felmutatni.

Te mint mezei tanár (csak példa) nyilván nem várod el a ferrarit, megelégszel egy 15 éves BMW vel. (és erre mondod azt, hogy nem számít az anyagi helyzet ugye..)

Nagyon kevés nőt ismerek, aki saját erőből huszonévesen lakást, és gépkocsit tud felmutatni, akiket pedig igen, azoknak mind anyuka finanszirozta ezt. Ellenben szinte mindegyikőtök elvárja ezeket egy férfitól. Teszem hozzá, egy átlagos magyar családból jövő huszonéves fiatal férfi önerőből a bdös életben sem szerez saját lakás. Harminchoz közel már esetleg, ha bevállal egy komolyabb hitelt.

Ezért is van az, hogy egy átlag magyar fiatal férfi agyvérzést kap, amikor a nők a fentihez hasonló baromságokkal dobálóznak. Legtöbbjüknek fogalmuk sincs miről beszélnek. A nők kb 900%-a el nem hagyja a családi fészket addig, amig be nem cuccol valami férfihez. Értitek? Elenben az a férfi, aki 22 éves kora felett anyucival lakik, ki van röhögve.

2015. júl. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!