Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen férfi?

Figyelt kérdés

Valaki olyat keresek, aki vicces, nyitott a világra, kiáll a gondolatai mellett, és nem fél belevágni valami újba. Továbbá legyen képes kitartani mellettem. Annyira elkeseredett vagyok... egyszerűen nem találok senkit, aki egyáltalán meghallgatna, odafigyelne arra amit mondok. Azt látom, hogy senkinek nem számít már az, hogy valakivel jóízűen eltudjon beszélgetni, csak hogy legyen kit megdugni, aztán ha ráun, akkor keressen magának valaki mást. Véletlenül se szeretnék általánosítani, de az utóbbi 2 évben csak ilyen srácokkal volt dolgom (vagy pont ellenkezőleg, olyanokkal, akik folyamatosan bennem látták a "megváltót", és nem kaptam tőlük levegőt). Annyira vágyom rá, hogy végre találjak valakit, aki igazán férfi, és végre tudjak én is picit gyengébb lenni... elegem volt belőle, hogy folyamatosan én legyek az erős (és itt nem arra gondolok, hogy más oldja meg a problémáimat, csak legalább az övéit ne én kelljen a nyakamba vegyem). Kiegyensúlyozott, jófej férfira vágyom, aki mellett végre én is tudnék boldog lenni önfeledten.

Egyáltalán hol ismerkedhetnék ilyen férfiakkal?


21/L



2015. júl. 14. 22:25
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
7%
jó kérdés hogy hol tudnál engem megismerni :D ja várjál sehol :p túl messze lakok :D
2015. júl. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
60%
Minden srác akinek nincs barátnője magára ismer 3..2..1..
2015. júl. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
47%
Sok szerencsét!
2015. júl. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
8%
Van ilyen. 30 tól felfelé. De azok már foglaltak.
2015. júl. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
Létezik ilyen, csak szerintem te az elvárásaid előrébb veszed és így nem látod meg másban azt ami igazán jó lehet...és tudod nincs olyan a földön aki mindenhogyan megfelelne a másiknak...
2015. júl. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
8%
Úgyse írsz minek fárasszam magam.:D
2015. júl. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
Igazából azt sem ártana belőni, hogy melyik korosztályra gondoltál. Mert 30 alatt ezek az elvárások csak ábrándok maradnak.
2015. júl. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
Igen, létezik. Épp csak azt kérdezném meg, miért kell listát állítani, aztán amikor jelentkezik valaki, el van küldve a halálba?
2015. júl. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
93%

Igen létezik. Viszont abban nem vagyok biztos, hogy véletlenül kerültél össze mindig olyan srácokkal, akik nem feleltek meg neked.


Ha pedig általánosítani kell :D akkor én pedig nehezen találok olyan lányokat akikkel lehet beszélgetni.

2015. júl. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
42%
Az a 30 feletti férfi, aki szóba áll 21 évessel, az pedig nem komoly, nem elég érett. A többi már megállapodott. Maradj csak a korosztályodnál és keresgélj kitartóan, meg lesz a gyümölcse.
2015. júl. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!