Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok férfi miért úgy "csajozik"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok férfi miért úgy "csajozik", hogy hetekig-hónapokig húzzák az időt mielőtt lépnének, pl elhívnák a lányt valahová, aztán végül mégsem jön össze?

Figyelt kérdés

Közben a lány meg már 10 perc után tudja legtöbbször, hogy akarna-e tőle valamit. Aztán jön még sokszor hogy a férfi szerelmes is lesz, csak hogy még nagyobbat koppanjon.


Miért nem úgy csinálják, hogyha megtetszik nekik egy lány, akkor egyből odamennek hozzá és mondjuk 10 perc vagy 1 óra alatt kiderítik hogy ők is tetszenek-e a lánynak. Aztán elkéri a számát, randiznak, stb. ? Mi értelme egy lánnyal mondjuk hetekig, hónapokig barátkozva ismerkedni?


2015. júl. 14. 18:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nő létemre szoktam kezdeményezni, és hidd el, nem olyan könnyű az, hogy odamegyek csak egy idegenhez. Én még akkor is ideges vagyok néha, ha csak az időt kérdezem meg.
2015. júl. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%
Ühüm! Legtöbbször meg pont amiatt panaszkodnak a csajok, hogy rövid időn belül kiderül a férfi szándéka, aztán meg megy a sírás, hogy minden hapsi csak a szexre megy. Kedves nők, tudjátok ti egyáltalán, hogy mit akartok? (Megválaszolom: NEM!)
2015. júl. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
10 perc alatt nem lehet kideríteni, hogy bejössz e a másiknak avagy nem. Max direktbe rákérdezel, de akkor nem fogja bevallani.
2015. júl. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1: De alapból odajönnek beszélgetni, meg "barátkozni". Ehhez van mersz. Tehát, nem a megszólítással van a gond. Hanem hogy egy óra után nem mondják azt hogy szívesen elkérnék a számom és találkoznának velem. 3 hónap múlva mondják (jobb esetben, amikor már elkönyveltem őket úgy, hogy nem akarnak semmit tőlem. Én meg ugye elég hamar tudom szintén hogy nem akarok tőlük semmit, pont úgy ahogy ők tudják hogy ők tőlem meg igen.


2: Ilyet mondani pont ugyanakkora butáság, mint hogy minden férfi csak a lyukra megy, vagy az ellenkezője, hogy minden férfi lúzer cigány. Az emberek nem egyformák, még a nemeken belül sem. Van lány aki ezt preferálja, van lány aki meg azt.


És a szándékok között is nem 2 fajta van, hanem 3 akkor minimum:

A, hamar kiderül hogy csak dugni akar

B, hamar kiderül hogy komolyat akar (amit én is preferálnék)

C, nagyon soká, hónapokkal a megismerkedés után derül ki hogy komolyat akar, amikorra a lány már régen nem érdeklődik


3: A kiderítés nem azt jelenti hogy megkérdezed "Bejövök neked?". Hanem mondjuk elkéred a telefonszámát. Vagy mondod neki hogy találkozhatnátok máskor is kettesben. És hasonlók. Ha ehhez jól áll hozzá, akkor bejössz neki, ha nem akkor meg nem.

Akkor legyen mondjuk nappal 20-30 perc, éjszakai szórakozóhelyen meg 1-2 óra.

2015. júl. 14. 18:33
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez nem igaz. Volt már, hogy megadta a számát és nem vette fel a telefont. Olyan is, hogy megígérte hogy találkozunk és nem jött el, és nem is szólt, hogy nem ér rá. Olyan is volt, hogy simán eljött velem kettesben kávéra, majd ott közölte, hogy neki férje van és gyereke, pedig a nő nem volt több 25nél.



Szóval ezek a dolgok semmit se jelentenek.

2015. júl. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!