Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek az ilyen kigyúrt, jóképű, nagymenő srácok jönnek be mint az Éjjel, nappal Budapest szereplői, a többit pedig kinevetitek, sajnáljátok, legalább a háta mögött?

Figyelt kérdés
2015. júl. 15. 12:45
 1/7 anonim ***** válasza:

A kigyúrtak nem, a jóképűek nyilván igen, de emberfüggő kinek ki az, tv-t nem nézek szóval nem tudom abban a sorozatban hogy néznek ki az emberek... "Nagymenőnek" sem kell feltétlenül lennie egy srácnak, de nem árt, ha azért nem valami nyuszi az illető.

Nem nevetem ki azokat akik nem érdekelnek, szimplán nem foglalkozom velük.

2015. júl. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Biztosan vannak ilyen lányok, de szerencsére én egészen más körökben mozgok. A nagyarcú, felfújt, buta emberek leginkább hasonló tulajdonságokkal rendelkező személyeknek jönnek be. Az ellentétek nem vonzzák egymást, legalábbis nem a szélsőséges ellentétek.
2015. júl. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyenek az éjjel nappal budapest szereplői. Nem tetszenek a kigyúrt pasasok. Igen a jóképű pasik tetszenek (mint mindenkinek)
2015. júl. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Személy szerint nem,biztosan vannak ilyenek,de nem én vagyok az. Nem értem miért kell mindig általánosítani..:D
2015. júl. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem nézek ilyen műsorokat, szóval fogalmam sincs, milyenek azok az emberek, akik szerepelnek benne.
2015. júl. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
12:58 legalább őszinte volt...
2015. júl. 16. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát, nekem a tévénézés mostanában a F1-re meg a lottósorsolásra korlátozódik, amúgy a gépemen nézek filmeket, úgyhogy én tényleg nem tudom, kik vannak ezekben a műsorokban. :-)
2015. júl. 16. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!