Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak itt olyanok akiknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyanok akiknek eszük ágába nincs kapcsolatot keresni mert úgyis tudják hogy hamarosan el fognak költözni onnan ahol laknak?

Figyelt kérdés
Nekem pl idő kérdése és elmegyek innen. Aztán egy oda vissza-út Budapestről 8500ba kerülne. Kizárt dolog, hogy minden héten hazajárjak. Nem éri meg. Egy csomó idő és pénz elmenne vele.

2015. jún. 21. 09:15
 1/8 anonim válasza:
100%
van, én Spanyolországba költözök júliusba, és majd ott találok:)
2015. jún. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Nekem eszem ágában sincs, mert ma már tudom, hogy a kutyának sem kellek.
2015. jún. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szeptemberben kezdődik az egyetem Pesten, így nyárra max kaland férne bele.

/Kmét/

2015. jún. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Én is u.ebben a cipőben járok :\ szeptemberben kezdődik az egyetem persze csak ha felvesznek, jó messze leszek az otthonomtól. De kitartás! Még itt a nyár, utána meg egy új kezdet :D
2015. jún. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

szintén, szeptembertől egyetem és bár azért bizonyos időközönként haza fogok látogatni, de akkor se akarnék távkapcsolatot

majd később

2015. jún. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kérdés első felével egyet értek, eszem ágában sincs párkapcsolatot keresni. De nem azért mert költözöm, csak mert jól megvagyok egyedül és semmi gondom elcseszni a nyugodt és kiegyensúlyozott életemet. Elég sok erőmbe telt ezt elérni.
2015. jún. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Van egy 1 éves kapcsolatom, ahol elég sokat veszekedünk. De szeretjük egymást, szóval a terv szerint ő jön majd velem külföldre, ha másfél év múlva is együtt leszünk. De ha esetleg szakítanánk, arra a "maradék" időre már egészen biztosan nem kezdenék újba.
2015. jún. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Van... fél év múlva költözünk ki külföldre, pedig van egy srác, akivel nagyon kedveljük egymást és félek belekezdeni. Távkapcsolatok úgyis max filmekben vagy regényekben működnek.
2015. aug. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!