Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érzelmes 23 éves nő vagyok. A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzelmes 23 éves nő vagyok. A nálam idősebb pasikhoz vonzódom (Eddig egy 35 éves volt a legidősebb) a nálam fiatalabbak nem vonzanak. Miért van az, hogy csak szexre kellek a férfiaknak, kb.1-2 hónapig, aztán meg lelépnek?

Figyelt kérdés
Én szeretetre vágyom, de ezek csak akkor gyengédek, vagy flörtölősek, ha szexre vágynak. Amúgy ridegek. Eltolnak maguktól, hogy fáj a fejük, foguk stb. sablon szöveg, aztán meg ha észreveszik a gyanakvásom, ridegülésem, akkor egyből meglepnek valamivel, amit szeretek. Egyikük mellettem hülyített szintén egy korombéli csajt. Szerintetek velem van a baj, vagy az "érett" pasik zömében ilyenek? Én szeretetre vágyom, gyengédségre, romantikára, komoly szándékú pasira. Nagy francok voltak az eddigiek, mert mind a három "udvarolt", én meg birka módjára beleszerettem mindegyikbe.Azt hittem, hogy a 30 feletti férfiak nem kamaszként viselkednek. Legalább mondanák meg, hogy csak szexre kellek, és akkor elküldöm a francba. Így honnan tudjam kibe mi lakozik. Egyébként nem dobom szét a lábaimat az első csókra. Udvaroltatok, de nem sokáig tűrték ezek, sürgettek, hogy mikor szeretkezünk, stb. Miért fogom ki szalagon ezeket a komolytalan pasikat? Hát nem tűnik fel nekik, hogy minden kedveskedésemmel, gesztusommal, hozzájuk bújásommal azt jelzem, hogy SZERETEM?? Miért törik össze a szívem? Hogy lehetek ilyen birka? De érdekes, mert szex közben gyengédek és romantikusak voltak. De utána... Minden ugyan az lett... De én nem egy eldobható használati cikk akarok lenni, akkor inkább a magány, de nem akarok Qrva lenni... Értitek mire akarok kijukadni?
2015. júl. 15. 23:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
70%

kijukadni....


Nem a korától lesz valaki korrekt.

2015. júl. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
14%

Szomorú ezt tudomásul venni, de manapság már nem "kifizetődő" egy barátnő.

Kapcsolatban is csak szexet akarnának főleg, az érzelmi részéből pedig már nem kérnek ezek a férfiak.

Az sem kizárt, hogy elegük lett a komoly kapcsolatot akaró nőkből akikkel aztán nem működött semmi.

2015. júl. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
70%
30 felettitől ne nagyon várj gyengédséget, ők már "kiszolgálták" azt az időszakot. És valljuk be te 23 a legidősebb 35 volt, így benned nem hinném a nőt látja sok férfi hanem csak a "lányt".
2015. júl. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Szeretném eloszlatni azt a népszerű tévképzetet a fejedben, hogy az idősebb pasik érettebbek. A komoly kapcsolatra vágyó emberek nagyobb része megállapodik a húszas évei végére, ha nem is vállalnak egyből gyereket, de tartósan foglaltak maradnak. Az ez alatti és fölötti korosztály kisebb harmada keres tartós párkapcsolatot, és ha megtalálja, egyből észre fogod venni a hozzáállásán. A többi csak szédít, éli örökifjú életét, cserélgeti a partnereit akár élete végéig. Egyszóval harmincasok között is ugyanolyan nehéz normálisat találni, mint a huszonévesek között, vedd észre a jeleket, már van elég tapasztalatod, ki az, aki szexre hajt. Majd csak meglesz az a bizonyos "egyetlen".
2015. júl. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
60%

Ne hallgass a károgókra, vannak ilyen partnerek férfiban nőben, és ennek semmi köze a korhoz.


Tanácsot szerintem senki nem tud adni, mindenki belesétálhat bármikor egy ilyen csapdába, egyébként meg stabil kapcsolatban is ugyanezt fogod majd tapasztalni, hűl a kapcsolat, hullámzik, az sem jobb.

2015. júl. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Varacskos Vadmalac nevű felhasználó: Ne magadból indulj ki. A Te értelmi szinted az írásod alapján igencsak szegényes. Nem kell sajnálnod. Inkább legyen 1000 irigyem mint 1 sajnálóm. Sőt én sajnállak téged amiért ilyen primitív vagy. Bár nem tehetsz róla. Biztos a családi háttered is pocsék volt, hogy így tudsz kommunikálni. Jobbulást, és ne rokkanj össze, amikor a környezeted életed során kitaszít a deviáns viselkedésed miatt. ;)
2015. júl. 16. 00:01
 7/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat. Nem hallgatok olyanokra, akik érzelmi fatuskók. Nem választok, hanem ha valaki tetszik akkor nincs mit mondani... Ha választani a mesében lehet.
2015. júl. 16. 00:05
 8/20 anonim ***** válasza:
7%
miért van itt ennyi kisiskolás troll nincs jobb dolgotok? he?
2015. júl. 16. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Varacskos Vadmalac nevű felhasználó: Mi kisiskolások, legyen, de te szellemi fogyatékos. Ha te olyan "nagy" vagy, akkor mit keresel itt?? :) Mert nem tűnt fel hogy uncsi vagy? Senkit nem izgat a te szöveged. A felhasználóneved is téged minősít: Szerintem te csak egy nyáriszünetben unatkozó kölyök vagy, aki nem tud aludni, de kötekedni akar. Egy napon emberedre találsz, de akkor nem leszel ilyen vagány.
2015. júl. 16. 00:19
 10/20 anonim ***** válasza:
48%
Szegénykém most meg letagadod az érzéseidet. Neked kellenek ezek a faszik, pedíg bôven vannak olyan férfiak akiknek komoly kapcsolatra kellenél, de te nem ôket választottad. Nem mi férfiak tehetünk errôl( fôleg 30 fölöt így kollektívan) ha nem te magad.
2015. júl. 16. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!