Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális ha a nálam idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális ha a nálam idősebb lányok jobban érdekelnek mint a nálam fiatalabbak és a velem 1 idősek?

Figyelt kérdés

és szívesebben járnék 1 nálam idősebb lánnyal mint 1 nálam fiatalabban vagy velem 1 korúval

17/f


2012. márc. 8. 00:00
 1/7 A kérdező kommentje:
meg most is 1 idősebb lány tetszik
2012. márc. 8. 00:02
 2/7 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Gerjedtem/gerjedek én is az idősebb tyúkokra. Szerintem nem beteges, ha egy jó karban lévő 30-as bigét bevállalnál!
2012. márc. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
inkább csak 18-29 év köztiek jönnek be :D
2012. márc. 8. 00:14
 4/7 anonim ***** válasza:
hát figyelj... nem csodálom. a mai tizenévesek borzasztóak. mind a fiúk, mind a lányok.
2012. márc. 8. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is csak az idősebb nők jönnek be mivel Ők sokkal érettebbek, tapasztaltabbak! Leginkább a 20-23 éveses között keresgélek. 19/F
2012. márc. 8. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem lenne gáz igazából, csak nem fogsz találni megfelelőt, kicsi rá az esély. Nekem is bejönnek a harmincas nők, de ők a harmincas pasikat szeretik inkább.
2012. márc. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Manapság ez a divat. Na meg amúgy ma már minden normális...


24/n

2012. márc. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!