Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most komolyan a férfiak csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan a férfiak csak azt a nőt hívják el randira aki nyiltan flörtöl velük?

Figyelt kérdés

Eddig csak azt tapasztaltam hogy cad idegenek próbálkoztak de már tùlzottan ezt nem szererem. Vagy azt láttam a környezetembe hogy egy nő nyomult a pasira majd akkor már a srác is közeledett de sztem nem egy tisztességes dolog a nőnek nyomulni ( megjegyzem ezek a nők mind párkapcsolatba voltak).

Nekem hiába vannak szingli pasi ismerőseim adnék is esélyt nekik de le se...e téren, kedvesek kedvelnek is talán de hiába nem próbálkoznak, akik meg foglaltak bezzek ők lökik a sok hülyeséget hogy milyen jó nő vagyok.

Szóval hogy érjem el hogy egy kedves pasi ismerősöm végre randira hívjon?


2015. júl. 16. 12:29
 1/4 anonim ***** válasza:
95%
Én is kezdeményeztem a barátomnál, és együtt vagyunk. Az a tapasztalatom, hogy a "normális" pasik kicsit félénkebbek, sok biztatás kell nekik. Szerintem a barátom nem tudta elhinni, hogy lenne nálam esélye, sok bátorítás kellett neki. De a kapcsolatban már nincs jelentősége, hogy ki kezdeményezett.
2015. júl. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor hívom el ha ad valami jelet, hogy nem vagyok neki közömbös, ha látom, hogy nem érdeklem akkor nem hívom el
2015. júl. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem vagyok pasi, szóval nem tudom, mennyit ér a véleményem, de szerintem logikus, hogy az ember fia azoknál a lányoknál próbálkozik, akik kifejezték valahogyan a szimpátiájukat felé. Ha te pont úgy viselkedsz a kiszemelteddel, mint bárki mással, ne csodálkozz, hogy nem fog teperni érted. Nincs abban semmi tisztességtelen(...), ha te kezdesz el közeledni.
2015. júl. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Akkor hívom el, ha látom hogy tényleg akar is kapcsolatot, nemcsak szórakozik. Különben is, semmi sem tiltja meg a nőknek hogy ők is tegyenek valamit a kapcsolatért. Főleg, ha úgy gondolják ahogy a Kérdező, idézem "csak idegenek próbálkoznak,de ezt túlzottan már nem szeretem"...

Eddig az volt a baj hogy a gép előtt "picsogunk", most akkor már az is baj ha keresünk, próbálkozunk? Akkor mi a jó francot akartok igazából???

2015. júl. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!