Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szégyellnem kéne magam, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szégyellnem kéne magam, hogy élem az életem?

Figyelt kérdés

29 vagyok. Egy éve lett saját lakásom (ez a későbbiekben fontos lesz). Nincs elhanyagolt testem, mert rendszeresen sportolok.


És most belevágnék a sztoriba: nem nagyon jöttem be a lányoknak soha. Voltak kapcsolatkezdemények, de mindig találtak nálam jobbat. (mivel hiába a kialakulóban lévő kapcsolat, folyamatosan ismerkedtek mellettem)


Most, hogy már közelebb vagyok a 30hoz, van saját lakásom és még csak nem is nézek ki tunyán akadnak nők akiknek bejövök. Ezek elsősorban elhízott, huszonéves korukból kifutott nők. (még fiatal huszonévesként sem kellettem a fiatal lehízott nőknek sem...)

Én meg kihasználom a lehetőséget. Belemegyek ilyen laza kapcsolatokba, de utána meg mindig besértődnek, ha nem akarok komolyat. (ezeknek a nőknek nincs saját lakásuk, van amelyik a szüleinél él, vagy a barátnőivel bérel albérletet -még csak nem is egyedül-)


Most tényleg én szégyelljem magam? Kicsit átlátszó, hogy miért jönnek össze velem (saját lakás). Régebben bezzeg amíg még nem volt saját lakásom nem kellettem senkinek.


A legutóbbi nőnek megmondtam, hogy családot szeretnék majd alapítani, ezért huszonéves lányt keresek komoly kapcsolatra.


Elegem van már az érdekemberekből, és abból hogy azt hiszik madarat tudnak csinálni belőlem.


2015. júl. 19. 10:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%

Nem igazán értem, hogy mi is itt a kérdés maga.

Van saját lakásod. Oké.És? Vagy most azt sérelmezed, hogy bár tényleg ki akarnak használni bizonyos nők, de viszont azok nem az a++ kategóriájúak? Nem értem...

Attól sem több, sem kevesebb nem leszel, mert van egy kecód. Bár ahogy elnézem, jelenleg ez a no.1 amit te saját magadból fel szeretnél mutatni.

2015. júl. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
83%

Cinikussá tett téged az élet, én azt szégyellném, nem azt, hogy "éled az életed". Biztos vagyok benne, hogy sok lány járt volna veled, ám vagy nem vetted észre, vagy ezzel a pesszimista hozzáállásoddal elriasztottad. Arról nem is beszélek, hogy a könnyebbik utat választod, hogy a "maradék csontokat" mohón befalod, és nem olyanokra mész, akik neked bejönnek.

Szerintem gondold át, hogy milyen lány csoportokban keresgéltél és próbálj más csoportoknál, mert vannak olyan lányok, akik nem a pénzedért vagy tulajdonodért maradnak veled.

2015. júl. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
76%

1. annak ellenére, hogy elérted, amit szeretnél, kezdesz beképzelt lenni, amely hosszú távon nem lesz jó,

2. édesanyádnak volt saját lakása akkor, amikor téged a világra hozott?

3. ha a csajok nagyon besértődnek, akkor a te gyerekes stílusoddal van a gond, full udvarlások, ígérgetések + konkrét válasz elkerülések, néma stílus. Ezzel a gerinctelen viselkedéssel van gondja a nőknek, mert ha te Előre Elmondanád, hogy csak szex és majd Utána bújnál ágyba, nem pedig Átugornád ezt a fontos kijelentést, akkor nem lenne semmi gond.

Ugyanakkor ne hidd azt, hogy minden huszas csaj a szüleinél lakik, csak egyelőre titkolnak bizonyos dolgokat azért, hogy személyedben ne egy simuló, ingyenélő, Levakarhatatlan selyempincsit ismerjenek be. Ismerek több olyan 20-30-as Ingyenélőt, akinek bár van saját lakása, mégis más nőkkel tartatja el magát + a ruháit is ott mossa. Ez sokkal gerinctelenebb, hogy részleteket már ne említsek.

2015. júl. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

2: lehet, hogy plázacicáknál kéne próbálkoznom? Elvégre náluk még nem tettem, és lehet hogy csak városi legenda az, hogy a pénzre hajtanak.


Mert hogy az átlagos lányok milyenek, azt volt "szerencsém" megtapasztalni. Ugyanolyanok mint amilyenek állítólag a plázacicák, annyi kivétellel, hogy a plázacicák legalább igyekeznek szépek lenni. Nem híznak el, rendszeresen szedik a szemöldöküket, nem hagyják összenőni stb.

2015. júl. 19. 10:16
 5/17 A kérdező kommentje:

3: volt saját lakása! akkoriban könnyű volt saját lakáshoz jutni. egy eltartási szerződésen keresztül hozzájutott egy lakáshoz és már 3 éve egyedül élt, mire megszülettem...


Én mint ingyenélő? Azért mert nem akarok senki beköltöztetni magamhoz?


érdekes meglátás.

2015. júl. 19. 10:18
 6/17 anonim ***** válasza:
76%

Egyetértve az előzőekkel hozzáteszem azt, hogy éppen a cinizmusoddal és felszínes látásoddal fogod elűzni az Értékes csajokat. Biztos vagyok benne, hogy pár év múlva azt fogod gondolni, hogy úgyis elég egy fél év ahhoz, hogy egy (ki tudja milyen színésznő, tapadós) lány ujjára gyűrűt húzz, vagy az kérjen majd férjül téged, vagy a szüleid tolnak bele téged egy olyan házasságba, amelybe beleőszülsz a napi stresszbe, mert ugyebár a szülőknek gyorsan kell az unoka, mindegy, hogy milyen nőtől.

Azt még mindig nem értem, hogy a 21. században miért Kötelező egy 20-30-as nőnek a saját lakás :) és miért nem a férfiak szándékoznak megteremteni a családi fészket. Valaki elmagyarázná?

2015. júl. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
67%
Kérdező, látom, ezt már angolosan Elfelejtetted elolvasni: "Ismerek több olyan 20-30-as Ingyenélőt, akinek bár van saját lakása, mégis más nőkkel tartatja el magát + a ruháit is ott mossa. Ez sokkal gerinctelenebb, hogy részleteket már ne említsek."
2015. júl. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

6os: elhiszem, hogy könnyű beleülni egy lakásba, mint előteremteni a feltételeket.


Viszont hagy válogassam már meg, hogy kivel akarok családot alapítani :)


Ha én adom a lakást, akkor a nő is adjon valamit. Pl. a fiatalságát. Ne olyan nővel kelljen összejönnöm, aki már nem kell a jópasiknak és szamárnak megfelelek én is.

2015. júl. 19. 10:26
 9/17 anonim ***** válasza:
25%

A válaszokat elnézve, én leszek az egyetlen, aki átérzi amit írtál. Ilyen aranybányászokkal van tele a világ és nem, nem baj, hogy élni akarod az életed. Még fiatal vagy, családot alapítani ráérsz 35-40 évesen is (szerintem).


Általában 30 év körül döbbennek rá a nők arra, hogy ketyeg a biológiai óra és ideje lenne valami marhát összeszedni, aki eltartja őket és a gyerekeket. Ilyenkor jönnek a képbe az olyan férfiak, mint te. Nem kell velük foglalkozni, éld úgy az életed, ahogy akarod.


A normálisabb lányokat/nőket úgyis észre fogod venni, a viselkedésük alapján.

2015. júl. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem azért kell szégyellned magad,mert éled az életed,hanem mert megalkuvó vagy a saját önbizalomhiányodból fakadóan.Plusz emellett még be is csapsz olyan nőket,akik neked valójában nem kellenek,ezzel fájdalmat okozva nekik.Nekem az utolsó nagy csalódásom óta senkim nem volt,pedig lehetett volna,de én nem érem be azzal az élettel,amit nem érzek magaménak.Nekem is van saját egzisztenciám,fiatal nőként,engem is sokan megbántottak már,de mindezt nem másokon vezetem le.Pedig megtehettem volna,vagy megtehetném.Plusz nincs is kire támaszkodnom már,de önerőmből próbálok boldog lenni,nem besavanyodni.Hosszú idő után most talán van valaki,aki reményt keltően viselkedik velem.

Én azt javaslom,ezen a stíluson változtass,ne légy keserű,és ne add fel!

2015. júl. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!