Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha alacsony az önbizalmam? Úgy érzem nem kellek senkinek, ami amúgy igaz is. Olyan rossz az életem

Figyelt kérdés
Még is hogy lehetne önbizalmam, amikor csendes és unalmas személyiségű lány vagyok? Igazi kapcsolatom még nem volt fiúval, csak csókolózni csókolóztam több sosem volt egyikükkel sem. Mindegyikükkel csak hetekig jártam.
2015. jún. 16. 19:15
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
azt kihagytam hogy 24 éves vagyok.
2015. jún. 16. 19:17
 2/11 anonim ***** válasza:
azt hittem 27 vagy :)
2015. jún. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Csinálj olyan dolgokat amiben jó vagy,dolgozz,műveld a hobbidat.Sétálj a friss levegő jót tesz.Nem vagy kevesebb attól hogy nem volt igazi kapcsolatod.Hidd el,lesz normális kapcsolatod.Nem korhoz kötött.
2015. jún. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ehhez kicsit jobban kellene ismerjelek, hogy tudjak ötleteket adni.

Ha gondolod beszélgethetünk.

Mindenféleképpen olyan tevékenységeket kellene csinálnod amiben kedved leled és ki tudsz teljesedni.

Meg kell találnod, hogy miben vagy jó és erre koncentrálni.

Egyúttal a gyenge pontjaidat is meg kell találd és azokon is javítani.


28/F

2015. jún. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Attól hogy valaki az iskolában nem szeret társalógni,nem jelenti azt hogy a való életbe is olyan :)
2015. jún. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
26%
#4: Ezt a dumát apám. Be akarsz fűzni egy szűz lányt vagy csak szórakozol? Szánalmas.
2015. jún. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Először is ne add fel. Tudom, könnyű mondani, de én is hasonló helyzetben vagyok, csak fiúként. Az hogy csendes valaki még abszolút nem hátrány. Az unalmas alatt mit értesz? Biztos vannak olyan dolgok amiket szeretsz, valami hobbi, vagy ha más nem filmek/sorozatok/könyvek, amikről már lehet beszélgetni. Meg persze kérdés hogy mennyire vagy nyitott új dolgokra, mennyire szívesen kezdenél bele valami olyanba amit eddig nem csináltál, ha van valaki akivel jól éreznéd magad közben (és itt most nem bulizásra kell gondolni, elég sokmindent lehet csinálni azon kívül is)
2015. jún. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#6

Már a feltételezés is sértő számomra.

Mi baja lehet egy beszélgetéstől?

Köze sincs ahhoz, hogy be akarnám fűzni.

A te világodban mindenki arra megy, hogy megdugja a másikat és nem is lehet beszélgetni. Hát inkább ez a szánalmas.

Te mit ajánlasz egy ilyen lánynak?

Még ötleted sincs, csak megszólod a másikat.

Mit mondanál neki, hogy menjen el tömegbe és bulizzon?

Pont ez nem fog neki segíteni.

Nem kötekedni akarok, de ha nem tudsz a kérdésre válaszolni és segíteni, akkor inkább ne koptasd az ujjaidat feleslegesen.

2015. jún. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Háát ha nyitni sem tudsz mások felé és csak várod a csodát , azzal nem is lesz semmi.

Ha csak keseregsz , hogy jajj de rossz nekem jajj de sz**är, attól nem lesz jobb.

Az élet tele van szép dolgokkal, finom fagyi a nyári hőségben, bikinis csajok a strandon.

2015. jún. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Miért gondolod azt 9-es hogy a kérdező nem nyit?
2015. jún. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!