Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van Pécsen csajozást, ismerked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van Pécsen csajozást, ismerkedést oktató csapat, tanfolyam?

Figyelt kérdés

Felnőtt létemre lövésem sincs, hogy kell csinálni.

Úgy érzem, hogy kimaradtam az életből amiért nem csajoztam anno.

Nagyobb baj, hogy nem is tudok mit adni egy nőnek.

Nem tudok mit felmutatni.Nincs miért velem lenni.


Nincs pénzem és nem tudom elhívni sehova,nem tudok táncolni,vezetni ráadásul unalmas vagyok.

De még csak az egy éjszakás kalandhoz is kevés vagyok,mert.. abban sincs igazán tapasztalatom.


Ha már egy kapcsolatra alkalmatlan vagyok az is jó lenne ha legalább néha összejönne egy alkalmi együttlét anélkül, hogy égnék, mint a rongy.


Van valami amivel átléphetek a gátlásokon?



2015. júl. 19. 17:50
 1/10 A kérdező kommentje:

Szerintem iszonyat gáz, hogy a világ legtermészetesebb dolgához béna vagyok,alkalmatlan rá, de ez van.

Kellemetlennek érezném a tanfolyamot is, főleg, hogy utána úgy érezném nem én érdekelném a hölgyet hanem amit tanítottak,ergo máshoz vonzódik. Azokhoz akik ezt az egészet kitalálták.

Már a női társaságot is kellemetlennek találom.

Látszik rajtam, hogy járatlan vagyok a nőkkel való diskurálásban,kapcsolatépítésben és egyáltalán a kontaktusban.

2015. júl. 19. 17:58
 2/10 A kérdező kommentje:

Az egyik nagy gondom az, hogy ha valami érthetetlen oknál fogva össze is jönne velem valaki akkor is előbb utóbb elhagyna ha megismerne.

A személyiséget, hogy lehet megváltoztatni?

A tanfolyamok ezzel is foglalkoznak?

Az még mennyire leszek én?

2015. júl. 19. 18:06
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát nehéz ügy... vodás vagy? Mert ha igen, akkor vodás csajt keress és hétvégén tudnátok ingyen beszélni, azzal talán szimpi lennél.
2015. júl. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
De ha nem vodás a csaj, akkor majd veszel neki egy vodás telót. :)
2015. júl. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Addig ne is akarj barátnőt, míg magadat nem tudod elfogadni. Írásodból meg ez jön le. Ezen nem tud semmilyen csapat segíteni, max pszichológus.
2015. júl. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Az sem tud segíteni ezen, de nem egy férfi van aki nem tudja magát elfogadni és kapcsolatban él.

Ráadásul hány olyan nő van aki nem tudja magát elfogadni és mégis feleség lesz belőle?

2015. júl. 19. 18:56
 7/10 anonim ***** válasza:
Azért mert azok a nők vodások, úgy könnyű.
2015. júl. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ennyire ne írd le önmagad! Én úgy gondolom először neked kell elfogadnod magad, és mikor már megvan a kellő önbizalom akkor már könnyebben fog menni a csajozás. Tűzz ki egy célt az életedben, amitől nem tartod unalmasnak önmagad. Legyen értelme az életednek! Lépd át a korlátaidat!

Nem értem miért nem tudsz kapcsolatot teremteni egy nővel. Nem egy másik bolygóról jöttünk. Próbálkozni kell, minek költs olyanra pénzt, amire felesleges?!

Eddig mi érdekelt, ha a csajozás nem?

2015. júl. 29. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy már abban a korban vagyok amikor gyerekem is lehetne és még csak itt tartok !

Mai napig nem tudom mi érdekel. Csak élek bele a világba, de azt is unalmasan.

2015. júl. 29. 13:41
 10/10 anonim ***** válasza:
Legyetek vodások és költözzetek össze.
2015. júl. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!