Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Mit gondoltok rólam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit gondoltok rólam ezek alapján? Fogadjam el magam vagy próbáljak változtatni?

Figyelt kérdés

Sajnos átmentem egy kisebb csalódáson és rájöttem, hogy nekem nem való kapcsolat. Egyáltalán. Van eszem, csúnyának sem tartom magam, mondták, hogy a szexel sincs gond. Viszont nagyon nehezen mutatom ki az érzéseimet, maximalista vagyok, amit kivetítek a közelemben lévőkre. Emellett makacs, gondolkodó ember, akit nagyon nehéz meggyőzni, ha valamiről határozott meggyőződése van.

Biztosan hagytam még ki ezt-azt, de röviden összefoglalva nem állok az érzelmi élet magaslatán. Fogadjam el, hogy valószínűleg senki sem fog megtűrni maga mellett? Jobb ha elkezdek beletörődni?



2015. júl. 19. 22:10
 1/10 anonim ***** válasza:

Én ilyen embert tűrtem meg magam mellet, illetve tűrök !Bááár elvileg szakítottunk, csak nehéz még igyis el engedni!

Ha igazán szeret valaki, ezzel nem lesz gond!

Lány voltam! És még csinos is:D

2015. júl. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem olyan nagy probléma, ha nehezebben fejezed ki magad vagy kicsit racionálisabban és szilárdabban állsz a dolgokhoz. Csak figyelj arra, hogy ne bánts meg vele másokat! :) A maximalizmussal sincs gond, ha önmagaddal kapcsolatban vagy az és nem a pároddal. :D Szerintem nincs semmi gond veled, én speciel kifejezetten kedvelem a határozottabb pasikat.
2015. júl. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy a szavak embere legyél a tettekéé. :) És emiatt ne add fel, én is óvatosabb vagyok. De csak lesz még valakim.. tekintve, hogy 16 vagyok.
2015. júl. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szavakkal nem bánok rosszul, van dumám és azt is kedvelik sokan. Inkább csak azokkal, amiket felsoroltam, de köszi mindenkinek.
2015. júl. 21. 23:16
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem áz én nőben ilyen vagyok, nehez de lett kapcsolatom és már 13 éve tart.
2015. júl. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
34%
ilyenektől menekülni :D :D :D
2015. aug. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"maximalista vagyok, amit kivetítek a közelemben lévőkre"


Akár párkapcsolatban viselkedsz így, akár más jellegű emberi kapcsolatokban, ha a maximalizmus alatt azt kell érteni, hogy túlzottan kritikus vagy, sokkal inkább az esetleges hibákat, hiányosságokat vagy hajlamos meglátni a másik emberben és szóvá tenni, mint a jó tulajdonságait és mindazt, amit jól csinál, akkor az szerintem az emberek többsége számára nem éppen vonzó, így nyilván csökkenti az esélyeidet egy harmonikusan működő párkapcsolatra, de igazából arra is, hogy egyáltalán legyen párkapcsolatod. De feltételezem, hogy ezzel te magad is tisztában vagy.


Szerintem nagyon más az, hogy valakinek vannak jogos igényei, elvárásai a másikkal szemben, és más az, ha maximalista.

2015. aug. 29. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem ezt értettem a maximalizmussal szemben. Egyáltalán. Nem is ezt jelenti a maximalizmus egyébként.

Magas elvárásaim vannak magammal és másokkal szemben is. Én mindennel úgy vagyok, hogyha csinálok valamit, azt a lehető legjobban, tudásomhoz mérten, rossz nézni, ha valaki valamiben szerencsétlenkedik x időnyi befektetéssel, a semmire. De ez csak egy példa volt.

2015. aug. 30. 14:59
 9/10 anonim ***** válasza:

"rossz nézni, ha valaki valamiben szerencsétlenkedik x időnyi befektetéssel, a semmire"


És ezt milyen formában szoktad szóvá tenni vagy kimutatni? (Mert ha csak magadban gondolnád, se nem mondanád, se nem éreztetnéd semmi módon azzal a másik emberrel, akkor gondolom, semmi okod nem lenne azt feltételezni, hogy ez bárkit zavarhatna, vagy hozzájárulhatna ahhoz, hogy esetleg senki "nem fog megtűrni maga mellett".


(Arra egyébként gondolsz esetleg ilyen helyzetekben, hogy a másik feltehetően a saját legjobb tudása, képességei szerint végzi azt a dolgot, mert valószínűleg se kiszúrni nem akar saját magával, se téged bosszantani az esetleges ügyetlenebb, vagy kevésbé hatékonyan végzett ténykedésével?)

2015. aug. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én nem tudok hosszú távon együtt lenni olyan emberekkel akik nem tudnak az érzéseikről beszélni, nem csak felém, hanem más dolgok felé, ha azt érzem hogy be van korlátozva az ember.. én nagyon vágyom rá hogy ismerjem az embert akivel együtt vagyok, szóval velem, valószínűleg nem, de mással attól még működhet.
2015. szept. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!