Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Mit gondoltok a sulis étkezésr...

Mit gondoltok a sulis étkezésről? /büfé, menza stb. / Mit kéne változtatni, ha kellene szerinted? Mennyire egészséges/egészségtelen?

Figyelt kérdés

Leírhattok mindent ami eszetekbe jut, akár pozitívum akár negatívum


ez egy fogalmazáshoz kell, tulajdonképpen hogy mennyire elégedett a diák a kajával mik a kifogások ellene ezt szeretném felmérni, és belefogalmazni a fogalmazásomba.


Természetesen nekem is van egy véleményem de én több véleményre szeretnék hagyatkozni


Előre is Köszönöm a segítséget!



2015. ápr. 14. 21:43
 1/4 Gabooorka ***** válasza:
Nos én egyházi iskolába járok és igazából sok mindenből több van,mint egy rendes iskolában. Nálunk 3 féle főételből választhatunk interneten keresztül, amit chipes kártyával azonosítanak be. Valamint korlátlan só és bors fogyasztásunk van (mármint ízesítés), ez gondolom egy normál helyen negatívum, hogy nincs ilyen és néha ízetlen a koszt. Illetve gondolom saláta és savanyúság illetve tetszőleges köret tálak sincsenek (megint csak korlátlan). Igazából ezeket csak azett hoztam fel, hogy legalábbis szerintem a normál menzán ilyen sincs, úgyhogy ez vagy negatívum, vagy ötlet, hogy mi lehetne a jövőben.
2015. ápr. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a véleményed!


Én is egyházi suliba járok, de mégsincs ily szintű menza :(

2015. ápr. 14. 22:07
 3/4 anonim ***** válasza:

Én 2000-2008 között jártam általános iskolába, világ életemben menzás voltam. Abban az időben tökéletesen meg voltam elégedve a kajával.


Középiskolában is menzás voltam, ott már volt választási lehetőségünk, minden napra 2 menüből lehetett választani, hetente kellett leadni a rendelést (ha pedig valaki nem karikázott, az automatikusan A menüt kapott, ami általában a gagyibb volt (például abban sosem volt sütemény, azt mindig a B-be pakolták)), de nem volt olyan jó, mint az általános sulis koszt.


Anyukám második éve dolgozik a régi sulim konyháján, néha szokott hazahozni a menzakosztból, és mit ne mondjak, EHETETLEN, pedig ha valaki, én nem vagyok válogatós.


Csak hogy 1 példát említsek; régen a rizseshús rizseshús volt, manapság csirkemájat raknak bele hús helyett, és egy fél kiló sót rá kellett szórnom, hogy meg tudjam enni (alapjáraton sem szeretem a májat, de ahogy azt elkészítették, minősíthetetlen volt).


Arról nem is beszélve, hogy amit a kutyánknak szokott hazahozni maradékot, nem jó ízzel eszi meg. Ha már a kutya sem tudja megenni, akkor vajon milyen lehet az az étel?

2015. ápr. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ízetlen, rántásos, fantázia mentes.

Fűszerként szinte csak a sót, borsot és pirosparikát ismerik.

2015. ápr. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!