Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy férfi megérzi, ha tetszik/...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi megérzi, ha tetszik/bejön egy nőnek?

Figyelt kérdés
Ha nincs nyílt flört, mik azok a gesztusok/mozdulatok, amiket egy férfi "jelként" értelmez?

2015. júl. 22. 09:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem tudatos dolgok: egyértelműen örül, ha lát, ha szólsz hozzá; folyton mosolyog rád; ha rajtad felejti a tekintetét; ha megérint; ha szemmel láthatóan odafigyel rád egy nagyobb társaságban is. Ilyesmik.
2015. júl. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen.Elég egy tekintet és levágom.
2015. júl. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Igen, ezt érzi az ember.
2015. júl. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Többnyire igen. De a nők tudnak nagyon is kétértelműek lenni. És játszani a férfiakkal.
2015. júl. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%
Igen. Sokan még akkor is érzik, ha nem is igaz. Középiskolában pl volt egy osztálytársam, aki azt hitte, hogy szerelmes belé a matektanárnő, mert magyarázat közben gyakran nézett rá. :-))
2015. júl. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Akkor ha jól értem, ha a férfi is vevő rá, akkor lehet úgy nézni, mosolyogni, mozdulni, hogy szavak nélkül is egyértelművé váljon a számára, hogy szabad a vásár?
2015. júl. 23. 12:12
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Jól érted, kérdező, de ha a fiú még nem találta meg a tökeit, nézhetsz rá akármilyen tutajos szemekkel, akkor se fog rád mozdulni.
2015. júl. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Azzal nem lesz baj :)
2015. júl. 24. 08:48
 9/9 anonim ***** válasza:
50%
Én csak bamba női tekinteteket látok. Nem találtam még olyan nőt akinek láthattam volna hogy bejövök. Hol van ilyen?
2015. aug. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!