Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt mondta tetszik a hajam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondta tetszik a hajam neki bejön neki a göndör haj. Akkor most mi lesz?

Figyelt kérdés

együtt dolgoztam diákmunkán egy lánnyal valami eszméletlen jól néz ki pont az esetem. sokat nem beszéltünk de ezt szóvá tette. hm.. úgy tudom szingli. de én csendes de mikor van téma akkor jár a szám.. neki meeg mindig. mondta h ellentétek vagyunk. na. de a lényeg.. most akkor mi van? már most szeretem :3


van egy ott dolgozó vele joba van meg én is.. kérjek tőle helpet hozzá? nem tudom mit tegyek h jó legyen.


2015. jún. 8. 22:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez a megfogalmazás ... nincs semmi.
2015. jún. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Semmi, mondott valami kedves dolgot, barátságos akart lenni. Ha szeretnél valamit, akkor tégy érte, hívd el valahová pl.
2015. jún. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy dolgot ne csinálj, mégpedig a szerelmes levél írását felejtsed el :D
2015. jún. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ilyenkor gondolkodom el azon, hogy vajon velem van e a baj, mert ismerkedésnél a nők 30% felpofoz
2015. jún. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Istentelen meleg van a tetőtéri szobában így is, de mire ezt kibogoztam...:D Wazze :D Szerintem rohadt bonyolult a képlet, "zárd körül kicsit", hívd el egy pizzázásra meló után.
2015. jún. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hát délutánosba este 10kor van vége úgyhogy az után nem igazán lehet pizzázni de mondjuk 7végén lehetne. vagy mikor jó neki. ráírok fészen mert a héten tuti nem talizok vele melóba. és köszi h segítetek! ha meg nem akar talizni.. akkor meg ciki lehet
2015. jún. 9. 00:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!