Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kapcsolatot nem akar, akkor keressek inkább szexkapcsolatot?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék szerelmes lenni és kapcsolatban lenni, aminek sok oka van, de legfőkkép azért, mert gyakran elkezdek túlságosan kötődni valakihez, aki aztán persze mindig átver és elhagy... Belefáradtam már az egészbe, jobb nekem egyedül, de néha még jó lenne, ha lenne azért valaki, ezért gondoltam, hogy inkább keresek alkalmit.


Volt már valaki hasonló helyzetben? Javíthat ez az önbecsülésen?


20/L


2015. júl. 22. 09:53
 1/6 A kérdező kommentje:
Nem akarok, bocsánat, elírtam a kérdésben.
2015. júl. 22. 09:53
 2/6 anonim ***** válasza:
Keress, biztos sokan voltak már ilyen helyzetben. A privátokra már előre készülhetsz.
2015. júl. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem egy nő részérő megalázó, hogy azért összefunak néha, hogy megdugja a pasi.
2015. júl. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%
az önbecsüléseden semmiképp sem fog javítani. szexkapcsolatba csak akkor kezdj, ha nem vágysz egyáltalán érzelmekre, de a szex hiányzik. ha azért nem szeretnél szerelmes lenni, mert félsz, viszont közben törődést szeretnél kapni, inkább ne kezdj bele ilyesmibe.
2015. júl. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 omba ***** válasza:
A kedveden mindenképp javítana, - de hát ne akárkivel.
2015. júl. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
71%
A szexkapcsolat vagy egyéjszakás taccsra teszi az önbecsülésed. Azért járnál fel valakihez hogy megdugjon és mehetsz haza mert másra nem kellesz. Az ember nem ösztönlény hanem társas aki érezlmeket akar adni és kapni. Vállad be bátran a komoly kapcsolatot és kockáztass. Kockázat nélkül nincs siker,
2017. szept. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!