Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tehetném túl magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tehetném túl magam azon hogy egy férfinak se kellek?

Figyelt kérdés

Külsőre teljesen átlagos vagyok. Nem a külsőmmel van a gond. De csak rövid ideig járnak velem fiúk. Ők nem magyarázzák meg mi a szakítás oka. Egy fiúval jártam, jól elvoltunk elvileg, de miután találkoztam a barátaival, akik érzékeltették hogy nem vagyok szimpi nekik, beleszóltak abba hogy mire költöm a pénzem stb. Ezután nem keresett többet, de őt se lehetett elérni telefonon ezek után.

Egy másik fiúnak meg bevallottam hogy még érintetetlen vagyok, erre Facebookon megírta hogy én túl jó vagyok hozzá, és nem akar tőlem már semmit se. Akkor ezek szerint nem éri meg őszintének lenni? :(


2015. júl. 22. 19:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

nyugodtan legyél őszinte, így legalább kiszűröd a bunkókat

engem nem zavarna, ha egy lány még szűz lenne, sőt kifejezetten örülnék neki

22/f

2015. júl. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De ez olyan megalázó a számomra hogy már hetek után szakítanak velem. Olyan senkinek érzem magam emiatt. :(
2015. júl. 22. 19:34
 3/14 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem a nem veszed észre az átlagos, kevésbé helyes pasikat.
2015. júl. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
igazábol kicsit a te hibád is lehet a dolog. itt nem a külsődre vagy a viselkedésedre gondlok hanem arra hogy milyen fiukat aválasztassz valoszinüleg olyanokat fogtál ki akik már az elejétől tudták hogy nem akarnak komoly kapcsolatot... az hogy elmondtad a srácnak h szűz vagy jol tetted valoszinüleg aza srác se gondolta komolyan de volt benne annyi hogy ennek tudatában nem ő veszi el
2015. júl. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
A trolloknak üzenem teljesen átlagos kinézetű fiúkról van szó.
2015. júl. 22. 19:38
 6/14 anonim ***** válasza:
21%
Anyudnak üzenem hagyja nyitva az ablakot.:*
2015. júl. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
43%
ohh de sajnállak most elmorzsoltam 1 könnycseppet miattad :'(
2015. júl. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Miért kell egy normális kérdéshez hülyeségeket írni? Pedig azt hinné hogy a Felnőtt párkapcsolatok kategóriában normális válaszolók vannak.
2015. júl. 22. 19:50
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Kettő darab elutasítás után leszűrted azt a tanulságot, hogy senkinek se kellesz? Ez mennyire felnőttes viselkedés?
2015. júl. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodj meg, szerintem sem kell két fiú alapján messzemenő következtetéseket levonni :) Engem is dobáltak ki néhány hét után, mégis voltak hosszabb kapcsolataim is. Légy bátran őszinte, és ha egy mód van rá, kerüld az ilyen kis befolyásolható, felszínes gyerekeket :) Sok sikert!


21/F

2015. júl. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!