Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért érzem úgy, hogy egy 25...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem úgy, hogy egy 25 év feletti férfinak anyagi szempontból nem túl könnyű megfelelni az elvárásoknak?

Figyelt kérdés
Én egy ilyen férfi vagyok magyar viszonylatban átlagnál magasabb keresetem,de nem rendelkezem se házzal se kocsival és a megtakarításaim se túl jelentősek.
2015. jún. 14. 21:17
 1/8 anonim ***** válasza:
33%
mert ez az igazság de várj mindjárt jönnek a nem így van típusú 'nők"
2015. jún. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A legfontosabb pedig,hogy a szüleimmel lakom és nem költöm el hülyeségekre a fizetésemet.
2015. jún. 14. 21:20
 3/8 anonim ***** válasza:
Aki anyagi elvárások szerint dönti el, hogy melletted marad-e vagy sem, azzal úgysem érdemes együtt maradni.
2015. jún. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%

Ezt azért elmagyarázhatnád "magyar viszonylatban átlagnál magasabb keresetem,de nem rendelkezem se házzal se kocsival és a megtakarításaim se túl jelentősek" erre a következő írásod "nem költöm el hülyeségekre a fizetésemet".


Adódik a kérdés, hogy lehet jó fizetésed, ha nincs semmid és nem is költöd semmi extrára?

2015. jún. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4: Talán mostanában kezdett el dolgozni?
2015. jún. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
18%
Nézd, a nőknek sem könnyű, mert a legtöbb férfi nagy csöcsöket akar! Jó nagy csöcsöket. Mmm, nyami...
2015. jún. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hahaha, csak nem rátapintottam a lényegre? Fájt az igazság? :D
2015. jún. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ne az ilyen nőket keresd. Tudom, a legtöbbje ilyen, de hát a párkereséshez kitartás kell.


A kérdező meg egyébként lehet h azért nem rendelkezik különösebb megtakarítással, miközben spórol, mert netán magasak az indokolt kiadásai, esetleg orvosi kiadások, stb. (Vagy nem régóta keres sokat.)


A nagy csöcsökre vágyó férfimániát meg felejtsétek el. Ezt a média fújja fel, mert a médián át mindig sugároznak újabb és újabb fajta, konkrét divatot, hogy megfelelési kényszert alakítsanak ki az emberekben. 100 évvel ezelőtt pl azt,, hogy legyél duci nő, mert az a házias, meg az sugározza a terhesség képzetét; ma meg a fordítottja: csak a melled legyen nagy, ám az alkatod legyen inkább vékony.

Azt vettem észre, hogy nem csak engem zavar a nagy csöcs, de a legtöbb férfi se erre vágyik. Többeknek kell a formás pici, vagy közepes mell.

2015. okt. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!