Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol ismerkedjek ha tartós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedjek ha tartós párkapcsolatot szeretnék? 18L

Figyelt kérdés
Még nem volt barátom. A buliban való ismerkedés kizárva,nem szeretem a bulikat és ott nem tartós párkapcsolatot keresnek.
2015. júl. 22. 21:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Majd én karbantartalak. :P
2015. júl. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Itt :)
2015. júl. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem jarj el olyan helyekre, ahol normalis korodbeliek vannak es nem punnyadt, drogos, partypatkanyok. Jarj el sportolni, menj uszodaba, vagy probalkozz meg a falmaszassal. Egy a lenyeg, hogy ertelmesen toltsd az idod es jo fejek kozott legyel. Majd lesz jelentkezo az ismerkedesre, ne felj.
2015. júl. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha igazán komolyan gondolod, akkor írj rám. Én is tartós kapcsolatot szeretnék. :)
2015. júl. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kitalálom, interneten nem ismerkedsz :DDD
2015. júl. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Légy nyitott, járj el társaságba, üljetek be valahova. :) 18F
2015. júl. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jujjjjjj. Beteg állat mindenki. Ne ismerkedj. Vegyél cicákat. Soksoksoksok cica a megoldás. A diszkba csak drogos rágcsálók járnak. Erre is megoldás a cica, mivel a cica megeszi a patkányokat.. Aki falat mászik, az biztosan okos, és 100% hogy komoly kapcsolatot keres. A cica is felmászik mert olyan ügyes. Mindenképpen cicát keress.
2015. júl. 23. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem van cicám ,kettő is :D hozzuk majd össze őket, Kérdező! Nagyon aranyos cicók!
2015. júl. 23. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!