Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 18 éves fiú vagyok, nehezen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves fiú vagyok, nehezen ismerkedek lányokkal. Szeretnék már végre egy párkapcsolatot, néhány tippet szeretnék kérni hogyan ismerkedjek idegen csajokkal, hogy közelítsek, miket mondjak neki?

Figyelt kérdés
Azt mondják az emberek fiúk/lányok is hogy a külsőmmel nincs gond bár elég kicsi az önbizalmam.
2011. márc. 20. 18:52
 1/9 anonim ***** válasza:

Önbizalom növelésre: kezdj el valamit, sportot, vagy bármit amiben tudod hogy jó vagy ha soksiker ér megnöveli azönbizalmadat!


Beszélgess ismeretlen emberekkel! Na ez kicsit hülyén hangzik, kifejtem. Menj oda valami ismeretlen emberhez valami random kérdéssel, tedd föl neki, és beszéltek kb 2-3 percet. lényege hogy ezzel fejleszted a beszédkészségedet, és az emberekkel való kommunikálást is.

Járt el olyan helyekre ahol fiúk/lányok nagyjából vegyesen oszlanak meg, és próbálj meg beilleszkedni egy társaságba. Onnan meg lesznek barátaid, barátnőid stb stb , és adja magát..


Remélem segítettem :)

2011. márc. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Szerintem próbálkozz társkereső oldalakkal. Ott nézd meg h ki az aki hozzád a legközelebb áll. Bátorítsd magad. Egy lány imádja ha szép szavakkal halmozzák el, pl.: Olyan szép a szemed, mint...

vagy de csinos vagy. Ilyen módon lehet közelíteni.

2011. márc. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
ne a gép elött ülj, menj csajozni inkább! diszkó, klubb, kocsma jólesz!
2011. márc. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Diszkóban inkább ne csajoz :D
2011. márc. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%

Figyu, elmondom a tutit - ráadásul ingyen - de aztán tartsd is be.


Hazudj!

Ennyi a nagy trükk. Más is ezt csinálja, igy keverednek nőügybe.

Pl. mond azt hogy plasztikai sebész vagy, hidd el egy este 70 telefonszámot is gyüjthetsz. Ha picit rámenősebb vagy akkor mindjárt ott a helyszínen végezhetsz ingyenes felmérést is.

2011. márc. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Amúgy szerintem is az utolsónak van igaza. Én is lassan ezt tapasztalom. Volt egy lány, akinek úgy éreztem, hogy bejövök, és aztán, mikor kicsit beszélgettünk, kérdezte, hogy jártam-e már. Az első gondolatom az volt, hogy előadom a nagy Doj Juant, és elkezdek handabandázni, de aztán úgy gondoltam, hogy ez egy aranyos csaj, megérdemli, hogy megtiszteljem azzal, hogy őszinte avgyok vele. Azt hiszem, nagy hibát követtem el. Szerintem ez nagyban belejátszott abba, hoyg nem jöttünk össze. Bármit is hallasz tőlük, a csajok nem azokat a szokásos dolgokat akarják, amiket hangoztatnak (megbízható, érzékeny, hűséges, lelki társ, stb.), ők ugyanannyira ösztönlények, mint mi, ugyanúgy odaadják magukat egy olyannak, aki elég jól néz ki. Ezzel nem szólom le őket, csak annyi az egész, hogy mind túlértékeljük magunkat.
2011. márc. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ilyennel csak nem mehetek oda valakihez =(
2011. márc. 22. 17:58
 8/9 anonim ***** válasza:
34%

mond ezt a kiszemeltnek:


csű, kö kóla? öcsém látott tíged fészen és ő is kiváncsi reád te kulagép, megraklak a garázsba ha leszopsz egy szál cigié'

2011. márc. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 .Daniel. ***** válasza:
Pozitivitás. Van pár hasznos válasz és véleményem szerint vannak használhatatlanok is. Hazudni hazudhatsz de csak akkor ha komolytalan kapcsolatot akarsz. Komoly kapcsolatba ez nem fér bele. Próbálj meg ezentúl mindenben csak jót keresni. Ha a kinézeted miatt nincs önbizalmad tedd fel magadnak a kérdést: Ápolt vagyok?van farkam? és ennél nem kell sokkal több se:) Erről sokat lehetne írni, sok okosságot és marhaságot viszont kezdésnek legyen ennyi elég. És fogadd meg amit(azt hiszem:)) Ferike írt.
2011. márc. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!