Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mostanában miért kerül ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanában miért kerül ez fel, mint téma rögtön?

Figyelt kérdés
Minden randi alkalmával legelső,hogy akarok-e házasságkötési szerződést,vagy mit,amiben le vannak fektetve a pénzügyi dolgok,kinek mije van.
2015. júl. 24. 01:33
 1/9 anonim ***** válasza:
13%
Azért mert mi férfiak nem akarjuk a nehezen megkeresett pénzünk felét a nőnek adni a semmiért.
2015. júl. 24. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
9%
Óvatosabbak a férfiak, hál'istennek okulnak az elődeik történeteiből.
2015. júl. 24. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mert egyfelől ebben az esetben a válás biztosan nem lenne anyagiakkal honorálva.

Másfelől pedig egyre többen gondolják úgy, hogy ki mit hozott, azt is vigyen. Érdemei szerint.

2015. júl. 24. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ilyen szempontból tényleg nem árt óvatosnak lenni. Egy nagyon jól kereső barátnőm úgy 6 milla körül bukott a válásakor a házastársi vagyonközösség megszüntetésekor, amiért nem gondolt erre, pedig nem évtizedeket húztak le együtt. (És utólag visszanézve még örülhetett, hogy ez még azelőtt volt, hogy kiment volna Svájcba dolgozni az itthoni fizetése többszörösért, nem pedig utána.)


De első randin ilyet felhozni szerintem kb. az a kategória, mint azt megkérdezni, még mielőtt a pincérnő visszakocog a bambikkal, hogy a hölgy hány testnyílásával gondolná kivenni a részét a lepedőakrobatikából.

2015. júl. 24. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én nem is értem az egészet. Nem csak a házasságkötés után szerzett vagyon számít?
2015. júl. 24. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

férfi vagy nő vagy? és mennyire tehetős?


22F

2015. júl. 24. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez velem is mindig így volt: a férfiak nagyon hamar felhozták, hogy akarok-e házassági szerződést. Amikor pedig mondtam, hogy feltétlenül, akkor ment a hiszti a részükről, hogy milyen érzéketlenség ez, mi lesz akkor a szerelemmel és a bizalommal?

Csakhogy nekem akkoriban eszem ágában sem volt egyetlen pasival sem osztoznom a pénzemen.

2015. júl. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#7 de bakker, akkor mi az anyámért kérdezték? :D
2015. júl. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

én még nem találkoztam ilyennel. de szerintem, aki házasság előtt a váláson gondolkozik, az inkább ne házasodjon. mondom ezt elváltként, tehát tudom én, hogy bárhogy alakulhat, de csak azok kössék össze az életüket, akik életre szólónak tervezik az esküjüket.

ezzel nem válaszoltam a kérdésedre, de ennyi információ alapján nem is lehet. nemed? anyagi helyzeted?

2015. júl. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!