Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen szöveggel lehetne leszólítani egy nőt, hogy az ne meneküljön el rögtön és ne érezze letámadásnak az egész szituációt?

Figyelt kérdés
21 vagyok
2015. jún. 15. 13:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Helyzettől, szituációtól, csajtól függ.

Írd le a konkrét szitut.

2015. jún. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
40%

"Szia, Kánten vagyok Montázsiból"

egy próbát megér :D

2015. jún. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Mumusan ***** válasza:
53%
Ne haragudj, egy jó kávézót keresek. Tudnál mutatni egyet? Meghívhatlak egy kávéra? ...
2015. jún. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
A 3-as elég béna...
2015. jún. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Szerintem is, előadásmód és mögöttes hozzáállás kérdése minden, a szöveg csak másodlagos. A mögöttes hozzáállás pedig nem túl magabiztos ebben az esetben.
2015. jún. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az a jó közeledés, amivel nem támadod le a másikat, hanem csak beszédbe elegyedsz vele. Pl. útbaigazítást kérsz, vagy bármi mást, aztán lazán folytatod a beszélgetést, végül finoman rátérhetsz arra, hogy szívesen folytatnád máskor is.

De azt tartsd tiszteletben, hogy:

1. Lehet, hogy a kiszemelt épp siet valahova, és nem akar cseverészni.

2. Senkire nincs ráírva, hogy független-e, vagy egyáltalán akar-e ismerkedni. Lehet, hogy boldog párkapcsolata van, vagy épp szakított és nem akar még ismerkedni, vagy leszbikus, stb. Szóval ne akard ráerőltetni magad olyanra, aki nem vevő rád, mert az rettenetesen visszatetsző.

2015. jún. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
60%
Pont ezért kell gyorsan kideríteni, hogy vevő-e rád és épp független-e, különben elcseverészhettek fél órákon keresztül és utána nyögi be csak úgy mellékesen a kiszemelted, hogy "ja, a barátom/férjem a múltkor..." :D
2015. jún. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Szia. Ne haragudj, hogy zavarlak. Tudod, eléggé tetszel. Szeretnék megismerkedni veled. Megértem, ha te nem velem, semmi baj nincsen, mondd meg nyugodtan.


Reakciótól függően lehet folytatni.

2015. jún. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
58%

"A 3-as elég béna..."


Persze, mert egy "öregecskedő feleség" irta


Meg az utolsót is egy csaj. Látszik, hogy életükben nem szólitotta le őket senki.

Az a kérdés egyébként, hogy hol ismerkedsz. A legjobb leszólítás az, ami nem nyilvánvaló leszólítás. Tegyél úgy, mintha "véletlenül" botlottál volna a csajba, és ha már ott van, random kitalálsz valamit.

A nyilt leszólítás kb akkor sikeres, ha te vagy Brad Pitt.

2015. jún. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
8-as vagyok. Igen, nő. és speciel örülnék, ha valaki így jönne oda hozzám, nem köntörfalazva, vakolva, egyéb munkákat végezve. Akkor nekem sem kellene kitalálnom, hogy valójában miért szólított le (Tetszem neki? Vagy nem? Tényleg csak azt akarta megkérdezni, hogy...?), és esetleg még azt is megálmodni, hogyan mondjam el neki, hogy van pasim. ... ...
2015. jún. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!