Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jobb egyedül élni, csak nyűg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobb egyedül élni, csak nyűg a barátnő, feleség, család?

Figyelt kérdés
2015. júl. 24. 19:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
Ha jól választasz, nem nyűg.
2015. júl. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
40%
Igen,feltéve,ha egy szociopata tök vagy.
2015. júl. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
53%
Egyedül jobb. A szükségleteidet ki tudod elégíttetni de közben mégis a magad ura vagy.
2015. júl. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
38%

Inkább arra/is menj, hogy minél több nő legyen a listádon.

Én nem szeretnék úgy megöregedni, hogy max 3 nőt dugtam meg a szép, fiatal éveimben.;)

2015. júl. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Lényegében úgysem kellek senkinek, ronda vagyok, csak kíváncsi voltam mi a véleményetek az egyedül leélt életekről.
2015. júl. 24. 20:05
 6/11 anonim ***** válasza:
26%

nem.


6 éves párkapcsolat után egyedül vagyok egy ideje, és nem jobb. Persze az ember nem lehet önző egy párkapcsolatban, és nem figyelhet csak magára, de egy megfelelő társ sokkal többet ad, mint amiről le kell mondani.


szerintem

2015. júl. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
72%
Egyedül lenni jobb, mint egy szar kapcsolatban, tény, viszont egy jó kapcsolatot nem tud pótoli a rengeteg szabadidő.
2015. júl. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez költői kérdés.
2015. júl. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nő vagyok ugyan, de úgy gondolom, egyedül jobb, mint egy olyan kapcsolatban, amiben nem vagy boldog, nem őt akarod igazán, hanem valaki másra vágysz, de ha ló nincs, szamár is jó. Nekem olyan kapcsolat kell, amiben boldog vagyok és a párom is az velem. Nem zárkózom el a négy fal közé, de tudok várni, ha kell, nem alkuszom meg valamivel, amit nem akarok, ma már nem abban a korban élünk, hogy ezt erőltessék, nem versenyfutás. Tucatnyi rossz mintát látok, hogy beleszaladtak házasságba aztán válás lett a vége, vagy már csak megszokásból vagy kiszolgáltatottságból van együtt egy pár, de másra vágynak. No meg a családom is tele van rossz mintákkal, amiket én nem akarok követni.
2015. júl. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
45%
Egyedül lenni fényévekkel jobb.
2015. júl. 25. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!