Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a pár nő tagja egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a pár nő tagja egyedül kell buliba menjen akkor vigyen magával óvszert?

Figyelt kérdés

Hogyan látjátok ezt a helyzetet? Ha lefekszik valakivel akkor még mindig jobb ha gumival teszi és nem lesz terhes vagy nem terjeszt a barátjára valami nemi betegséget. Ha viszont gumit visz magával akkor hajlamos lehet arra, hogy használja is. Kíváncsi vagyok mi a nők és mi a férfiak véleménye. A nő helyében vinnél gumit magaddal? Ha a barátnőd menne a buliba te hogyan reagálnál arra ha vinne gumit?

Írjatok kort is és hogy férfi vagy nő a válaszoló. Minden választ hasznosnak ítélek. Köszönöm.



2015. jún. 6. 14:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
98%

Ne vigyen. Miért vinne? Miért szexelne mással?

Egy esetben tudom elképzelni, hogy egy buliban mással szexelek, ha megerőszakolnak. Na most ebben az esetben viszont az erőszakolót feltehetően cseppet sem érdekelné az óvszerem.

2015. jún. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 CptTomato ***** válasza:

Ha a kapcsolat alapvetően bizalmatlanságon alapszik vagy már olyan szintű a dolog hogy ilyesmin gondolkodni kell akkor nem hogy vigyen magával még én veszek neki ....búcsú ajándékba......

Ne vigyen....szedjen össze minden nyavaját meg gyereket ha már félrekúr.... ha rámragasztja akkor legalább tuti és ennyit megér egy orvosi kezelés hogy kiderüljön az igazság.

2015. jún. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Bino ***** válasza:
97%

Most komolyan, szerintem akkor sem viszek buliba óvszert, ha nincs barátom.. Azért ez már a legalja a párkapcsolatnak.

Miért gondolnék egyáltalán szexre, ha van barátom?

2015. jún. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Interferencia ***** válasza:
95%

Azt a rohadt. :D


Értem én, hogy vannak nyitott kapcsolatok, de nekem nem jönne be. Ha elmenne egyedül bulizni, és ezért vinne magával óvszert, abban a pillanatban hajítanám ki.

2015. jún. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%
szerintem? szerintem ima könyvet vigyen magával mert egyet majd még elmond búcsúzásul előttem.
2015. jún. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Karesz6969 ***** válasza:
Nem árt az ha van minden női táskában. Nincs beleharapva a monogrammja annak akire felkerül mejd, nem igaz?
2015. jún. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nálam fel sem merülne, hogy mással feküdjek össze a páromon kívül, ha meg valaki meg akarna erőszakolni, esélyem sem lenne használni. Szóval én nem vinnék.
2015. jún. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
91%

Facepalm-díjas kérdés... :D


Mind1, hogy gumival, vagy anélkül fekszik le mással, lapát a vége.

2015. jún. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát figyelj, vannak itt az oldalon olyanok akik még föl is húznák a férfi farkára, csak ők is félre dughassanak.

Szóval, nem tudom. Szerintem kérdezd őket.

2015. jún. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ha ez a kérdés felmerült a nőben vagy férfiban, akkor olyan fokú a bizalmatlanság egymásban/saját magukban, hogy nem kellene erőltetni a kapcsolatosdit. Normál esetben egy párkapcsolatban élő emberben fel sem merül a lehetőség, hogy bárki más hozzá érjen, akár ott van a párja, akár nem, de ha esetleg mégis megtörténne, nem ragasztana át semmilyen betegséget a párjára, mert másnap odaállna elé és elmondaná neki az esetet. Milyen kapcsolat az, ahol ilyesmin kell agyalni?? Gumit az visz magával buliba, akinek nincs párja, és tudja magáról, hogy röptében a legyet típus, mert azért buliban lefeküdni valakivel eléggé az alja, akár férfi, akár nő az illető.
2015. jún. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!