Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek hogy telt a tegnap estétek?

Figyelt kérdés

Én jót szórakoztam... volna ha nem abból állt volna az estém, hogy az összes nő elküld. Nem számoltam de szerintem ilyen 10 simán megvolt, ha nem több! Volt bennem kis gyorsító de 10 arcot fel tudok nagyjából idézni.


Az a szomorú, hogy igazából csak táncolni megyek oda meg esetleg utána dumálni vagy valami, de esélyem sincs erre. A gond az, hogy ez évek óta így megy, nagyon ritka, hogy egy nő is szóba álljon velem és ez nem csak a bulikban van így. Látok másokat, ahogyan elszórakoznak a gyönyörű nőkkel és nem értem, hogy nekem miért nem sikerül.


Tényleg ennyit számít a külső ?


P.S: Azzal légyszíves ne gyertek, hogy a diszkókba csak ringyók járnak mert ez nem igaz egyáltalán (pláne hogy bulikon kívül is ugyan ezt tapasztalom)



2015. júl. 25. 12:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Jah a magasság a fontos, sportos test, legyél jóképű meg legyenek drága cuccaid és persze kocsid.

Ha ez megvan akkor mehet a csajozás.

2015. júl. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Kösz a választ. Látom másnak sehogy se telt, sebaj.
2015. júl. 25. 13:05
 3/11 anonim ***** válasza:

Egy fontos.

Legyél tisztában a saját értékeiddel, ezekre legyél büszke. Ne rinyálj és ne sajnáltasd magad (ahogy itt).


Tessék, nekem meg ennyi válaszra tellett....

2015. júl. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem csináltam semmit tegnap este. Hazajöttem, neteztem egy kicsit és aludtam, mint a bunda. Nagyon fáradt voltam.
2015. júl. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

félve kérdezem, hogy ennek esetleg, de tényleg nagyon véletlenül nem lehetett köze a történtekhez?


"Volt bennem kis gyorsító"

2015. júl. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
igen, ennyit számít a külső, ha bulikban ismerkedsz. odalépsz egy ismeretlen lányhoz, aki most lát először életében. semmi más kapaszkodója nincs, csak a külső :I te talán a ronda lányokhoz mész oda? na ugye.
2015. júl. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 opened paradise ***** válasza:
8-kor úgy gondoltam,hogy megnézem az Egyik kopó,másik eb-et,11-kor már egy lánnyal aludtam...
2015. júl. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Toltam egy kis gta5öt a haverokkal. Jó volt összességében!
2015. júl. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Haza zavart Balatonról a vihar:(
2015. júl. 26. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Utolsó, nem vagy egyedül..:(
2015. júl. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!