Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 178 cm magas telt nő vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

178 cm magas telt nő vagyok, miért mindig a nálam alacsonyabb férfiaknak tetszem?

Figyelt kérdés

Nem vagyok sem kövér,sem dagadt,csak olyan testes,és hát a magasságom az csak tetézi a dolgot.

Nagyon bosszantó,hogy az esetek 80%-ában csak alacsonyabb férfiakkal hoz össze a sors,de nekem nem tetszik!

Hiába jóképű,ha alacsony.


2015. jún. 1. 16:55
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
40%
és még a csajok nem felszínesek jó vicc :D:D
2015. jún. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim válasza:
Képet kérhetek?
2015. jún. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
Én meg mindig csak alacsony lányokkal találkozok hiába vagyok 190cm felett. Nézőpont kérdése..
2015. jún. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
Én 160 cm vagyok,normál alkatú,és általában a 180 feletti pasiknak tetszem,mondjuk engem nem zavar.Azt nem tudom,hogy miért van ez így,lehet azért,mert az ellentétek vonzzák egymást.
2015. jún. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
41%
szerintem meg elégedj meg ,ezekkel a srácokkal :D engem az is meglep hogy nekik bejössz ezekkel a paraméterekkel már ne haragudj,de kisebb csodával ér fel hogy még jóképűek is.
2015. jún. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
18%

1. fekve minden nő ugyanolyan magas

2. az alacsonyabb csajok cukibbak, de a számuk véges, szóval egy idő után muszáj próbálkozni a zsiráf csajoknál is

2015. jún. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
82%
És ezt az álláspontot megérezve ők elküldenek a jó b..dös fenébe :D Csorgathatod tovább rájuk a nyálad, majd találnak maguk mellé szép magas srácot...
2015. jún. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
69%

"és még a csajok nem felszínesek jó vicc :D:D"


csak mert nem akar lenézni a pasijára még nem lesz felszines, te agyon iskolázott! Miért nem környékezel meg egy hozzád hasonlóan alacsony lányt, nem a magasakat kell szidni, és megspórolnád a picsogást!

2015. jún. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
88%

"az alacsonyabb csajok cukibbak, de a számuk véges, szóval egy idő után muszáj próbálkozni a zsiráf csajoknál is"

Jah mert ha a hozzád hasonló pici csajoknak nem kellesz majd biztos szóba áll veled egy magas csaj :D :D LOL

Igaz a magas pasik száma is véges, de azért még nem kell foglalkozni minden törpével aki szembe jön ;)

2015. jún. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:

Most ezt honnan veszitek, hogy lijonel messzi alkatom van?

Egyébként fekve tényleg minden nő ugyanakkora :D

2015. jún. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!