Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az átlagos lányok mióta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az átlagos lányok mióta jönnek be a különleges srácoknak?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszenek a nem hétköznapi srácok, metálosok, rockerek, vagy akik csak simán extrémebben néznek ki.

Én magam átlagos vagyok, arcra inkább kislányos, szőke, és semmi extrém nincs bennem, hétköznapian öltözök.

Ma is bejött egy ilyen jóképű srác a boltba, ahol dolgozom.

Hosszú haj, metálos viselet, a szakálla befonva...és úgy megnézett magának, távozáskor nekem külön kívánt további szép napot, holott nem én szolgáltam ki. Láttam rajta, hogy tetszéssel nézett, és egyenesen a szemembe. Majd mikor kiment még az ablakból láttam, hogy nagyon mosolygott (már nem rám, csak úgy).

És a legtöbben nem szexre hajtanak, hanem kapcsolatra. Éveket jártam egy ismertebb metál zenésszel, sok másik pedig évekig udvarolt. Most is egy extrémebb srác hajt rám, szintén rocker, valamint motorozik már versenyszinten.

Nekem a rockzenéhez sajnos csak annyi közöm van, hogy imádom hallgatni, de ez ugye nincs rám írva.


21N


(a srácok 25 és 35 között vannak)


2015. júl. 25. 19:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól még, hogy valaki külsőre különc, nem feltétlen különleges. Attól még, hogy te átlagosnak gondolod magad, a másik nem szemében simán lehetsz vonzó. A többi ember reakcióját is meg kéne nézned, szerintem ugyan úgy tetszel nekik, a babapofi szőke hajjal elég népszerű páros.
2015. júl. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Néha komolyan elszörnyedek egykét kérdést olvasva, ez is ilyen.


Egy ilyen kérdést kb. egy majomtól, vagy egy 10 évestől várnék nem egy 21 éves felnőtt, dolgozó embertől.

2015. júl. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Amióta rájöttünk, hogy a "szuper" csajok csak mutogatni jók.Mennyire irigykednek egy fullos csajra, amikor elmegy mellettük, hú vazze ez milyen jó!

Aztán hazaviszed és rájössz, hogy semmire nem jó.

2015. júl. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%
Azért miért különleges valaki, mert rocker? Ugyanaz, mintha akármilyen más tömegstílust akasztanál magadra. Én is szeretem a rock zenét (meg sok mást is), gitározok, de ettől még nem öltözöm majomnak és nem kategorizálom be magam.
2015. júl. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igazából mi az, hogy átlagos? Én inkább egyedire módosítanám ezt a fogalmat, mert minden ember egyedi. Nincs olyan, hogy átlagos ember. Mindenki egy egyéniség. Szóval nem értem mi értelme a kérdésnek. Valószínűleg ilyen rendesebb fazonokat vonzottál be eddig, mert te magad is az ilyeneket veszed észre. Nincs ebben semmi különös.
2015. júl. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

30 év felett már férfi, nem "srác" :)


Egyébként milyen értelemben különleges srác az akire gondoltál? Mert ha olyan értelemben hogy pénzes, jóképű, akkor az nem is fogja észrevenni az átlagos lányokat (nem számít, mennyire ezt akarják) maximum egy sex erejéig, mert jut nekik minden napra üresfejű bombázó pláza3,14csa.

2015. júl. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kifejtettem fentebb, és se pénzről, se klasszikus értelemben vett jóképűségről nem esett szó
2015. júl. 25. 21:09
 8/8 anonim ***** válasza:

A metálosok, rockerek nem annyira különlegesek. Én is szeretem a rockot, metált, gothic metált és a military metált is, van jópár saját számom is, mégse vagyok annyira különleges :) szerintem...

Ha azt írod, hogy mittomén, olyan okosak mint Szász Marci, tudnak függőleges falon fölmászni, tudnak repülni vagy lézersugarakat lőni a szemükből, na AZ már sokkal különlegesebb :DDDDD

Mondjuk ezt nem nekem kell eldönteni nyilván hanem a lánynak, én csak találgatok.

2015. júl. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!