Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Szerintetek is lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szerintetek is lehet egy átlagos lány is különleges? Vagy az ilyen már nem is számít átlagosnak?

Figyelt kérdés
Ha egy lány nem túl szép arcra, inkább átlagos, viszont nagyon csinos, szép a haja és egyedi az öltözködése vagy legalább is különlegesen áll rajta minden, nem tucatnő, akkor fel tudja kelteni az érdeklődéseteket? Mert én ismerek ilyen lányokat, hogy sokkal szebbek is vannak náluk, mégis különlegesebbek és feltűnőbbek mint azok, de nem cicababák, egyszerűen csak csinosak akármit is vesznek fel.
2013. dec. 12. 20:52
 1/6 anonim ***** válasza:
simply perfect *-*
2013. dec. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sokkal fontosabb milyen a személyisége.
2013. dec. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Mindenkiben van valami különleges, a válaszom igen :)


17F

2013. dec. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Szerintetek is lehet egy átlagos lány is különleges?"


Csak én érzem a paradoxont a kérdésben...?

2013. dec. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne?
2013. dec. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a cicababák az átlagosak, úgyhogy számomra így ez egy nehéz kérdés. Akiket az elején írtál, az az átlagon felüli.
2013. dec. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!