Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nektek mennyire kizáró ok, hogyha egy nő nem végzett egyetemet, és csak egy egyszerű gyárban dolgozik betanított munkásként?

Figyelt kérdés

A helyzet az hogy nem vagyok valami művelt, utáltam tanulni meg iskolába járni, leérettségiztem 2-esre, onnantól kezdve nem nagyon érdekelt a dolog. Most egy gyárban dolgozok három műszakban. Túlórával együtt keresek max 100-120 000-t. Tudom nem túl sok, de képtelen lennék tovább tanulni és amúgy sem érdekel semmi. Ez mennyire kizáró ok nálatok?

20/L


2015. júl. 26. 11:01
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
90%
A "hasznos" és az "egyetértek" fogalma itt mindig keveredik. Ezen nem kell meglepődni, egy cseppet sem.
2015. júl. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
Ha értelmes a lány, intellektuális, nyitott és érdeklődő a világra, emellett nem életunt a 3 műszak miatt, és valamennyire el is van a munkájával, akkor engem ez nem zavar egyáltalán. A kérdésed alapján pedig nem az a tipikus panelprolinak tűnsz, szóval miért ne? :)
2015. júl. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
77%
Mi az ami érdekel? Szabadidődben mit csinálsz?
2015. júl. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
50%
Én is utáltam világ életemben tanulni. Az a sok irreleváns dolog amit ott tanítanak, egyszerűen feleslegesnek tartom. Nagyon sok minden érdekel, szeretek olvasni, érdekel nagyon sok minden, nyitott vagyok rengeteg témára. Viszont ahogy elnézem, ha nincs diplomám akkor ássam el magam.
2015. júl. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
87%
Nekem az írásodból nem ez jön le kérdező, szerintem kamuzol. Értelmes, összefüggő, tagolt mondatok, ez nem jellemző egy 20 éves gyári munkásra. Ismerek olyan embert mint aminek beállítod magadat, nem így kommunikál.
2015. júl. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
44%

Nem kizáró ok. Az a baj, hogy sokaknak az a felfogása, hogy ha valaki elvégzett egy egyetemet/főiskolát, az már tuti értelmes, intelligens, pedig nem.


És neked mennyire lenne kizáró ok, ha olyan férfi próbálkozna be nálad, aki max. 120 ezret keres, betanított, gyári munkás? Mert nem mindegy, hogy neked se számítana, vagy elvárod, hogy sokkal több pénzt keressen, meg legyen saját háza, kocsija.

2015. júl. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
77%

#15-ös mond valamit :D


Nos, én is utáltam tanulni, de csak azért, mert csak felesleges lényegtelen dolgokat tanítottak (magyar oktatás rulez). Végül lediplomáztam, programozóként sikerült elhelyezkednem, a bruttóm 144e az adott cégnél több nem is lesz, max kevesebb, rengeteg mindent nekem kell csinálni, de örülök, hogy nem fizikai munkát kell végeznem.


Számomra öröm, hogy a nő dolgozni akar, az viszont nem tetszik, hogy nincs meg benne a küzdeni vágyás.

Összességében nem kizáró ok. Manapság pedig hiába tanulsz tovább, korán sem biztos, hogy nagyobb lesz a fizetésed.

Amilyen embereket láttam már vezető pozícióban, magas fizetéssel...vicc. Amikor meg nekem kell alap dolgokat elmagyarázni a főnöknek...no komment.

2015. júl. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
83%
Pedig a második válaszolónak igaza van. Ő sem úgy értette a tanulást, hogy az ember oda-vissza, álmából felkeltve is tudja az inzulin aminosavszekvenciáját, hanem, hogy az ember nyitott arra a környezetre, amiben él, tudatosan tisztában van azzal, hogy felbonthatatlan kölcsönhatásban van a természettel és a többi emberrel és ezeknek a kapcsolatoknak, ennek a komplex rendszernek érteni akarja a mélyebb összefüggéseit. Tehát az ember tudja, hogy a saját auráján kívül is létezik élet és létezik benne az a belső kényszer, hogy felfedezze a világot. Szerintem egy értelmes embernél alapvető dolog, hogy ez a vágy benne legyen és ez adjon értelmet az egész életének, a tapasztalat, a tanulás és ezzel közvetlenül járó FEJLŐDÉS. Ha van egy csodálatos szervünk, az agyunk, mellyel kitörhetünk az ösztönszintű szabályokból és saját TEREMTŐ gondolataink lehetnek, az embernek KÖTELESSÉGE ezzel élni, ha már megajándékoztak minket ezzel a különleges és egyedi képességgel. Bevallom őszintén, én is 20 éves lány vagyok, de semmiképpen nem állnék le olyan emberrel, aki nem ismeri fel a tanulás jelentőségét. Nem hogy párnak, barátnak sem kéne. Szerintem igénytelenség. Ez a legjobb szó rá, lehet lepontozni.
2015. júl. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
61%
#15: Ez nekem is feltűnt. Magukat okosnak, műveltnek gondoló lányok szoktak olyan nyelvgyilkos módon fogalmazni, hogy a nem létező hajam is égnek áll tőle. A másik allergiám a minden második megnyilvánulás egy hangulatjel "stílus". A 2-3 szavas, tartalmatlan, kifejezéstelen, rövid reakciókról nem is beszélve.
2015. júl. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

A fizetés egyáltalán nem, a munkakör kicsit tán szempont a társkeresésben.

A kizáró ok, az ez: "amúgy sem érdekel semmi."

Az gáz...

2015. júl. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!