Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szoktatok hozzátok korban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dickblood kérdése:

Szoktatok hozzátok korban illő csajokat, pasikat látni aki tetszik?

Figyelt kérdés
Minden nap legalább 3 órát utazom sokat figyelem az embereket.De nem találkoztam hozzám korban hozzám illő nővel aki tetszik.Mindig csak fiatal tini lányokkal. Akikhez elég gáz lenne közel 40 éves fejjel odamenni.Hol van az a rengeteg szingli?
2015. júl. 26. 12:13
 1/6 anonim ***** válasza:
En minden nap tobbszor is latok egy baromi jokepu palit, a teste pedig olyan mint egy gorog felistennek ... mindig mondjak is masok, hogy miert nezem annyit magam a tukorben :)))
2015. júl. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
20 éves lány vagyok, és vannak olyan 20 éves fiúk, akiken megakad a szemem, jókat beszélgetünk, de eddig mindről kiderült, hogy nem nyitott egy komolyabb kapcsolatra. Biztos van, aki már hosszú távon gondolkozik egy lánnyal, de a nem reprezentatív tapasztalataim azt mutatják, hogy ez ritkább.
2015. júl. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A félistenek már csak idősebb korukban gondolkodnak hosszú kapcsolaton. A nők ezért keresnek idősebb pasit. Kell a félisten nekik, kell!


45/F

2015. júl. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nálam a velem egy korosztályban lévő férfiak külsőre 3 kategóriába sorolhatók.

Van a "félisten" kategória, akik után tényleg megfordulok az utcán, annyira jól néznek ki. Van a "úúú, nem" kategória, ide azok tartoznak, akik lehetnének a világ legkedvesebb emberei, akkor sem tudnék velük együtt lenni. És van a harmadik, az átlagos kategória, ahová a férfiak nagyjából 90%-a tartozik: nem fordulok utána az utcán kocsányon lógó szemekkel, de minden további nélkül el tudom képzelni partnernek. Az 1. és a 3. kategóriában pedig a belső dönt, nem szokásom külső alapján belezúgni valakibe.


Vajon milyen magas lehet nálad a léc, hogy egyetlen egy olyan 30-40 év közötti nőt se látsz, aki legalább az átlagos szintet megütné? Vagy neked csak az kell, aki után megfordulsz?

2015. júl. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szornyu elmeny volt egyszer h 29 evesen szemeztem egy kb 65 eves pasival ugy h nem vagyok gerontofil, soha nem mennek el egy ennyi idos emberrel de valami olyan szinten jol nezett ki, hogy muaszaj volt bamulnom:-))
2015. júl. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

pedig a 30-as nők úgy ki tudnak elégíteni szellemileg, h hihetetlen, velük lehet a legjobbat beszélgetni azt vettem észre :) csak hát elég fura lenne, ha egy 30-as nővel jönnék össze, bár némelyik jobban néz ki, mint a 20-asok egy része

25f

2015. júl. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!