Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a magasság olyan nagy előny lenne, miért nem volt soha barátnőm? Érdekes, a jóképűek sosem panaszkodnak, csak válogatnak.

Figyelt kérdés

Ma is mondta egyik alacsony(!) és jóképű haverom, hogy nála csak sportos feszes testű és szép arcú lányok jöhetnek szóba. És meg is kapja őket, több ilyen hajt rá egyszerre. A legtöbbet pedig úgy küldi el mint a kutyát. Érdekes én magas vagyok de nem jóképű és rám sem néznek. Akkor csak nem ilyen mérvadó a magasság mint ahogy itt sokan beállítják. Alig látok 190es pasit nővel mert általában kevésbé izmosak/jóképűek. A kis 170es gyúrósokat egytől egyik fullos nővel látom.

Akkor biztos nagy előny a magasság HA izmos és jóképű egy férfi, de ha nem, egy jobb külsejű alacsonyabb sokkal kelendőbb. És ugye izmosodni könnyebb alacsonyan és valamiért több a jóképű is köztük...


2015. júl. 27. 18:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Ez van, valamit valamiért.

üdv.: egy király 170-es

(ja bocs porba fingó)

2015. júl. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Valamit valamiért? A 190es magasság semmire nem jó. Inkább lennék 170 és izmos jóképű macsó.
2015. júl. 27. 18:15
 3/20 anonim ***** válasza:
Ha csak magas vagy, azzal nem sokra mész.
2015. júl. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
0%

Hogy kinek mi a jóképű, az szubjektív. Nekem pl. a páromat simán lealázta a baráti körből egy-két csaj, hogy hogy lehetek ilyennel, hogy tetszhet, nem is néz ki jól, pedig nekem sármos, vonzó, és az volt akkor is, mikor még nem voltam belé szerelmes. :) És én is hasonló véleménnyel vagyok némelyik pasiról, akik meg nekik jönnek be.


És én magam pl sosem kezdenék egy "kis 170es gyúróssal", mert egyrészt nekem a pasik 180nál kezdődnek, másrészt nem bírom az olyan férfiakat, akiknek abból áll az érdeklődési körük, hogy mennyit edzettek aznap. :) Páromnak karja-válla izmos, van egy kis pocakja, néha eljár edzeni, de nem az az első a szabadidejében - de szerintem így egészségesen és természetesen néz ki, bátran ledobhatja a pólóját így is.


Tehát én pl szívesebben választok egy magas, természetesen kinéző pasit, mint egy műmacsót, mert az menő. Bár én se vagyok szolis liba, meg kell hagyni. :)


Bár persze, az írásod alapján te is elsősorban a "fullos" csajokat keresed, gondolom a barátod által aposztrofált feszes testű kerek seggű csajokról van szó, akik szintén a külsőségeket helyezik minden elé. Pedig hidd el, ha kicsit jobban körbenéznél, akkor lehet, rád is tapadnának a csajok, akikkel még tán jobban is járnál, mint a fent leírt hölgyekkel. ;) Néha nem a külsőségeken, egyszerűen a gondolkodásmódon kell változtatni.

2015. júl. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
71%

Neked negatív személyiséged van,ezt egyből leveszik a nők és akkor már hiába vagy magas.Ezt nyugodtan elhiheted nekem,én is ugyanebben a helyzetben vagyok.Előny lesz a magasságunk abban a pillanatban ahogy szerzünk hozzá némi önbecsülést.

Én még viszonylag izmos és jóképű is vagyok a magasságom mellé mégsem megyek vele sokra mert nem merek egy szép lány szemébe nézni,ki tudja miért.

2015. júl. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
43%

#4

Aki 180alatt van, az kislány?

2015. júl. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Az 5-ösnél a pont. Ilyen helyzetben gond a negatív viselkedés, mert tényleg meg lehet érezni. Másrészt ha nincs önbizalmad és nem mész oda egy lányhoz sem, akkor úgy nyilván nehéz. Az én barátom is magas és nem izmos, pont hogy nagyon vékony, de nem ez a fő szempont. (És nem is gazdag és nem is bunkó, mielőtt valamelyik okostojás benyögi) Azért is vagyok vele többek között, mert pozitív az életfelfogása és nem kesereg azon, hogy nem tökéletes.
2015. júl. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Azért, mert az összkép számít, és nem csak 1-1 tulajdonság. Persze, mindenki mondja, hogy a pénz, a magasság, az izom, a jóképűség számít csak, de ez nem igaz, nem lehet egyetlen tulajdonságot kiemelni, hogy azon áll vagy bukik minden.
2015. júl. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
8%

én magas vagyok és imádják a lányok

mondjuk halkan hozzáteszem jóképű is..

2015. júl. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
#9 akkor alacsonyan is imádnának..
2015. júl. 27. 18:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!