Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a magasság olyan nagy előny lenne, miért nem volt soha barátnőm? Érdekes, a jóképűek sosem panaszkodnak, csak válogatnak.

Figyelt kérdés

Ma is mondta egyik alacsony(!) és jóképű haverom, hogy nála csak sportos feszes testű és szép arcú lányok jöhetnek szóba. És meg is kapja őket, több ilyen hajt rá egyszerre. A legtöbbet pedig úgy küldi el mint a kutyát. Érdekes én magas vagyok de nem jóképű és rám sem néznek. Akkor csak nem ilyen mérvadó a magasság mint ahogy itt sokan beállítják. Alig látok 190es pasit nővel mert általában kevésbé izmosak/jóképűek. A kis 170es gyúrósokat egytől egyik fullos nővel látom.

Akkor biztos nagy előny a magasság HA izmos és jóképű egy férfi, de ha nem, egy jobb külsejű alacsonyabb sokkal kelendőbb. És ugye izmosodni könnyebb alacsonyan és valamiért több a jóképű is köztük...


2015. júl. 27. 18:07
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Nézzétek, a jóképűséget már napi 1000 kérdésben kibeszélte a GYK népe. Most mi értelme van azon pörögni, hogy lehetsz bármilyen, ha nem vagy jóképű, akkor megszívtad az 1000+1. kérdésben?



Mondom ezt magas, sportos, jól szituált, de nem jóképű pasiként, pontosan ismerve, hogy mekkora előny vagy hátrány ez.

2015. júl. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
47%

Hülyeség ez a "szépség relatív" duma.

Van egy pár ember, akiknek eltér a véleménye a nagy átlagtól, de ők nem nyomnak semmit latba...nem változtatnak a tényen.

2015. júl. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
A magasság önmagában nem sokat ér, jóképűnek is kell lenned hozzá, hogy bejöjj a csajoknak.
2015. júl. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Én alacsony vagyok (170cm) és izmos. Nem kellek a nőknek, sőt többször megkaptam, hogy a nőknek magas férfi kell.

Szóval ez a tulajdonságod előny, de úgy látszik nem elégséges.

Egy alacsony jóképű és egy magas jóképű között a nők egyértelműen a magasat választják.

2015. júl. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
A magasság ma már nem előny, hanem alapelvárás. Ha magas vagy, onnantól már csak jóképűnek kell lenni. Ha alacsony vagy, akkor viszont soha nem kellesz egy lánynak sem.
2015. júl. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

#6 Nem ezt mondtam. De ha nektek lehet ideálotok az ilyen-olyan bombázó csaj, akkor nekem 178 centisen hadd legyen az ideálom (vagy alapelvárásom, ha mindenáron belém akarsz kötni :D) a nálam magasabb pasi. ;)

Halkan jegyzem, nem feltétlen ez alapján válogatok, volt ennél alacsonyabb pasim, és nem a magassága volt a gond vele. De hadd mondhassam ki nőként, hogy mi jön be. :)


#4 voltam. Csók a lepontozásért :)

2015. júl. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

több dolgot nem értek: egy 170 centis valaki miért volna alacsony?

egy 190 centis pasi mért találna könnyen párt? ő a másik véglet pont. akit az alacsonyság zavar, azt zavarja az is, ha valaki zsiráfgondozónak született. kitörik a nyakad, ha megcsókolod.

az alacsony pasik állandóan rinyálnak, hogy a csaj ne hordjon magassarkút

nem fontos a magasság

2015. aug. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Én magas vagyok és sokak szerint jóképű is, mégsem megy a csajozás.
2015. aug. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

"egy 170 centis valaki miért volna alacsony?"

Mert, ha egy 165 centis nő felvesz egy magassarkút, akkor elvárja, hogy a párja még úgy is egy fejjel magasabb legyen, mert az férfias.

Nem biztos, hogy ez a hivatalos megfogalmazás, de ilyesmire kell gondolni.


Ezt a kérdést inkább azoktól a hölgyektől kellene kérdezni, akik 170cm alatt vannak és 180cm-nél kezdődik nekik a férfi.


Egyébként teljesen mindegy, hogy miért, de ez a helyzet.

#14-es voltam.

2015. aug. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
a magassarkúval én az ellenkezőt tapasztalom: 170 fölötti nők nem mernek magassarkút felvenni, mert jaj, a pasi kiakad, hogy magasabb vagyok
2015. aug. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!