Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Bennetek mik azok a pozitív jellemvonások, tulajdonságok, személyiségbeli jegyek, amik miatt érdemes küzdeni értetek?

Figyelt kérdés
Kort is írjatok.
2015. júl. 28. 17:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
31%
Én férfi vagyok, a koromat had ne írjam ide. SOHA nem küzdöttem egyetlen nőért sem. Ennek ellenére nem panaszkodhatok a kapcsolataimra.
2015. júl. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Nem érzem úgy, hogy értem küzdeni kellene, különösen ismerkedésnél. Egy kapcsolatban már más dolog, ha valami gubanc van, de szerintem nem erre gondoltál. Sok jó tulajdonságom van és vannak olyanok, amiket vagy tud tolerálni a másik fél, vagy nem. Ez ilyen. 29n
2015. júl. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Nem mondod :D ***** válasza:
85%
Ezzel a kérdéssel csak annyi baj van, hogy ha bárki normális választ adna rá, egyből lennének legalább tízen, akik azzal jönnének, hogy "na úgy na, fényezzétek magatokat" :D
2015. júl. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

3-as: ne az érdekeljen már, h mások mit mondanak, az életben minden jó dolgot lehúznak, nem hiszem, h 10 éves vagy, h nem vetted ezt eddig észre. :D


szóval ess neki a billentyűzetnek, és ne érdekeljen, h mit írnak mások.

2015. júl. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Nem mondod :D ***** válasza:
74%
Megadom magam :))) Ideális barátnőtípus vagyok, tőlem eddig mindenik pasim megkapott bármit, amire vágyott. Jól főzök, imádom a sok szexet és utálok féltékenykedni és veszekedni is. A bökkenő az, hogy egyáltalán nem vagyok szép :)))
2015. júl. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Nem mondod: nem mondod, h nem vagy szép :D mindenki vkinek szép, még én is voltam vkinek, az a vicc :D most ilyenkor mindig kíváncsi vagyok, h milyen a nem szép. :D
2015. júl. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

A kérdés tök jó, mert így, hogy ma pont megzuhant az önbizalmam, el kellett gondolkodnom ezen.


Szerintem bennem az, hogy jó a humorom, próbálok minden helyzethez úgy állni, hogy elüssem az élét, ne fájjon annyira. Gondoskodó típus vagyok. Sokszor meglepem a párom,legyen szó akár egy 50 forintos csokiról, egy teljes lakás kitakarításról vagy egy orál szexről. Szeretem a szexet is (ez a pasiknak fontos mint tudjuk :D). Próbálom hajtani a másikat mindig, hogy előrébb és előrébb menjen, ne húzza vissza a múlt.


Most így ennyi jutott eszembe.


24/L

2015. júl. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
tök jó, h minden csaj szereti a szexet, csak én fogtam ki olyat, akit nem érdekelt. :D
2015. júl. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Nem mondod :D ***** válasza:
#6 Aki kíváncsi, hamar megöregszik :) de tényleg nem vagyok az :)) Viszont szerencsére vagyok annyira jó fej, hogy aki megismer, az elnézi nekem ezt a csúnyaságot :D
2015. júl. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Nem vagy nem szép?? Akkor szép vagy. :D Tudtam, h át akarsz verni!!! :D
2015. júl. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!