Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki nagyon tetszik nekem, és tudom hogy én is tetszem neki látszik rajta. De nem állunk túl jól anyagilag és a házra is ráférne egy kis újítás. És ezekbe bele gondolva mindig megtorpanok mikor megtetszik valaki! Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
2015. júl. 30. 12:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Hívd el randizni, szórakozzatok egy jót, érezzétek jól magatokat. Nem feltétlen kell sok pénz egy romantikus randihoz. Ha jobban megismerkedtetek és az lesz a legnagyobb baja, hogy milyen az anyagi helyzeted (amit erősen kétlek, de ha mégis) akkor meg ne búslakodj inkább örülj, hogy még az elején kiderült, hogy nem téged szeret.
2015. júl. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sokan sajnos szegények a mai világban

az hogy nem tökéletes,és nem új a ház,attól még élhettek majd szeretetben és boldogan.

Sok sikert kívánok nektek!

2015. júl. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne házzal törődj, hanem a lánnyal. Ne szalaszd el!
2015. júl. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Nagyon gyakori ***** válasza:
Nézz magadba, lehet, hogy csak kifogást keresel, mert bátortalan vagy? Ha így van, már tudod is, mi a következő lépés.
2015. júl. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem nőként volt ez a félelmem már nem érdekel ha valakinek azért nem kellek mert nem vagyok pénzes mennyen is...amugy én pont ezért nem is akarok gazdag pasit, bár rajtam nagyon az látszik h van ugyhogy vmit ügyesen csinálhatok, jók a turik :D
2015. júl. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a hasznos válaszokat! Elhívom és meglátjuk mi lesz. Minden jót nektek!
2015. júl. 30. 23:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!