Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kezdek beleőrülni abba hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdek beleőrülni abba hogy nem találok alkalmi szexpartnert, mi a megoldás?

Figyelt kérdés
a figyelemelterelést hagyjuk mert mindenhol csomó jó csajt látok bezárkózni pedig nem fogok egy atombunkerbe.
2015. júl. 31. 19:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nekem akadna most 5 is :D Ezzel szemben csak egy kéne, de ő már nem csak szexre :)
2015. júl. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
8%
pedig sexpartnert könnyebb találni mint komoly kapcsit
2015. júl. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Hát pedig én egyetlen valahogy kinéző szexéhes lányt sem találok pedig nem nagyon az igényeim. A lányok 30-40%-ával elmennék.

Mindenhol csak az megy hogy a lányok milyen könnyűvérűek meg ribik erre amikor én keresem őket akkor sehol senki. Másnak meg megy 2 mondat után hogy akadjon.

2015. júl. 31. 19:43
 4/15 anonim ***** válasza:
Ha megvannak hozzá az adottságaid, akkor csak el kell menni valami buliba, ha nincsenek akkor ne csodálkozz, hogy nem találsz.
2015. júl. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

4

Azért akkora adottságok nem kellene hogy legyenek. Sok idősebb ismerősöm mondta hogy az ő idejében mennyi csajt megfektetett pedig nem volt sem kigyúrt sem szolibarna sem focista.

2015. júl. 31. 20:07
 6/15 anonim ***** válasza:

Tudom ajánlani: Valeriana Relax. Helyreállítja a normál idegállapotot.


Viccen kívül, aki keres, az talál. És aki nem keres, az is talál (vagy nem). Nincs jó megoldás, én azt mondom. :)

2015. júl. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
55%

Azt nem tudom, hogy régen hogy ment, de manapság ha nem nézel ki jól esélyed sincs ilyesmire. Mivel a nők válogatnak a hódolók között. Minél dögösebb egy nő annál többen állnak nála sorba.


(csak a szexkapcsolatokra gondolok.)

2015. júl. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Egy szexkapcsolatnál pont, hogy a külső, ami leginkább számít. Hiszen nem kell vele hosszasan beszélgetni, csak vonzódni kell hozzá. Tehát szexet a jópasik sokkal könnyebben kapnak, ezen nem kell csodálkozni.
2015. júl. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
85%
Szexkapcsolataim es egyejszakasaim csak jo pasikkal volt..marmint tenyleg adoniszokkal. Pont azert mert az volt a lenyeg.. Egyeb kapcsolataimnal egyaltalan nem voltam a kulsore kritikus mert ott nem ez volt a lenyeg. Ettol fuggetlenul nagyon jo pasinak tartom a parom, egyejszakasra is osszejottem volna vele, de van olyan exem, aki akkor tetszett meg nagyon mikor megismertem. Az egyejszakast nem ismerem meg, ott csak a kulso vonzalom szamit..na meg hogy ne abranduljak ki belole 2 mondat utan, szoval ne egy kobunko ostoba alak legyen.
2015. júl. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Erre találták ki a hivatásos hölgyeményeket.
2015. júl. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!