Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerinted mennyire jó leszólít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Interferencia kérdése:

Szerinted mennyire jó leszólítós szöveg a következő: "Ne haragudj, nem láttad a Pokolgép kazettámat? "

Figyelt kérdés
Kort és nemet is írjatok!
2015. júl. 31. 23:08
 1/8 anonim ***** válasza:
4%
A pokolgép szó csak addig muris, amíg nem te vagy egy családtagod robban fel miatta. Agyatlan rock banda.
2015. júl. 31. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
...eközben az illető kigombolja a felsőrészét, testére erősített robbanószerkezettel, a képedbe vigyorog és megnyomja a gombot. Elég durva lenne, nem?
2015. júl. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem akarok technonácinak tűnni, de manapság szabályosan gondot okoz lejátszani egy kazettát. Ennek értelmében, erősen korosztály függő, a zenei stílusról már nem is beszélve.


Ahhoz, hogy a szöveg sikeres legyen szükséges, hogy az illető tudja egyáltalán, hogy miről van szó, továbbá rendelkeznie kell humorérzékkel is. Ezek a feltételek a mai nők többségében elég ritkán teljesülnek, bár ha jól nézel ki akkor bármint mondhatsz, jó lesz a humorod.

De ez megint korosztály függő is.


Szóval összességében nem igazán. Mondjuk nálam ezt diszkóban elsütnéd, ott tuti sikered lenne, ezzel csak két gond van: Nem vagyok nő és nem járok diszkóba.


Egy 10000 évnél fiatalabb, nem nő.

2015. júl. 31. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az ilyen eldöntendő kérdések alapból halálra vannak ítélve, mert szinte adja magát, hogy rávágják a "Nem", esetleg a "Bocsi, de nem" választ és mennek is tovább...
2015. júl. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Neked olyanod is van? Hát metál az ész. :D
2015. júl. 31. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 opened paradise ***** válasza:
100%

Szégyen,hogy ilyen szóvicceken tudok nevetni :D


Nekem tetszene amúgy.

2015. aug. 1. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Mumusan ***** válasza:

Ne aggódj kérdező, én totál értem hogy miért ez a szöveg. :D

És igen, valószínűleg jót mosolyognék rajta.

Több év Rockmaraton után már ez egy egyértelmű kérdés :)

2015. aug. 1. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Á, egy újabb rockmaratonos.:D Nem rossz, de ne felejtsd el a "Kinek kell kenyér?", "Geráppá" és "RIBIIII! B*ZDMEEEEG!" beszólásokat sem.
2015. aug. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!