Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy vehetném fel a versenyt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vehetném fel a versenyt a vonzó testi adottságokkal rendelkező srácokkal?

Figyelt kérdés
például akik könnyen izmosodnak, arányos a testalkatuk, jóképűek, helyesek...
2015. aug. 1. 13:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
56%

Pénzre és hatalomra van szükséged. A nőket pedig vedd meg kilóra! Én az első barátnőmért 3 200 000 forintot fizettem ki kápéban, 10 évig jó volt, utána lecseréltem egy fiatalabbra. :)


56/F

2015. aug. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Magaddal versenyezz, ne másokkal!
2015. aug. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%

próbáld meg felmérni, hogy van-e rá remény, hogy jobban érvényesüljön a külsőd, és akkor tedd meg, ami ehhez kell: csináltasd meg rendesen a hajad (próbálj ki többfélét), vegyél előnyösebb ruhákat, gyakorold a mosolygást, a kedves, határozott beszédet otthon, hangosan.


a másik irány, ha ezzel nem akarsz foglalkozni vagy nem érdemes, hogy azt emeled ki, amiben más és különleges vagy. természetesen az nem elég, ha van egy témád, ami iránt lelkesedsz (és esetleg a másikat nem érdekli), de a személyiséged része, amit nem kell kihagyni. emellett biztos találsz mást is, ami vonzóvá tehet. ha szeretsz kirándulni, érdekes filmeket nézel, vagy bármi jó lehet, amit csinálsz.


C-terv, ha esetleg semmi érdekeset nem csinálsz: állj fel a gép elől, és fedezd fel a várost. a programlehetőségeket. az embereket az utcán. és figyeld, hogy mi vonz, mi izgalmas neked.

2015. aug. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
ja és ne másokat akarj lekörözni, mert azt meg lehet érezni. előző vagyok.
2015. aug. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha te nem fogadod el magadat olyannak amilyen vagy, hogy várod el hogy mások elfogadjanak. Biztos vannak pozitív adottságaid persze csak ha értékeled.
2015. aug. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
92%

Sajnos sehogyan,az évek alatt erre én rájöttem.

El kell fogadni sajnos,ez van.

Aki nem helyesnek születik,az eláshatja magát a nőknél... :/ Szomorú,de ez a valóság.

24/F

2015. aug. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Tanulj, legyen jól fizető állásod, keress sok pénzt, ez be fog jönni.
2015. aug. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Intelligelinca, nagy farok.

En peldaul ezeket neztem, amikor ismerkedtem. ( Most van egy csodas elettarsam , nem ismerkedek.) En dogos vagyok es sokat keresek az eszemmel. Igazi sertesnek veszem, ha barki megprobal eltartani. N

2015. aug. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
55%
Legyen jó sok pénzed, és akkor jönni fognak a nők, meglátod.
2015. aug. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 TallandThin Boy ***** válasza:
Nem kell velük felvenni a versenyt. Ismerkedj a te szinteden lévő nőkkel.
2015. aug. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!