Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy nem túl jó testi és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nem túl jó testi és szellemi adottságokkal rendelkező pasinak is lehet gyönyörű nője ha a férfi nem gazdag de tudja, hogyan kell csajozni? És hogyan kell csajozni?

Figyelt kérdés

Definíció a nem túl jó testi adottságokra a következő:

160-168 cm - magasság.

Testalkat - kicsit izmos vagy nem izmos 5-10kg felesleggel.

Teljesen átlagos arc.

Zavarba jön a lányok előtt elpirul.

Rosszul táncol.

Nem az a típus akivel könnyű beszélgetni.


És csajozni hogyan kell?

Ti mit szoktatok csinálni ha össze akartok jönni valakivel? Szerintem randira hívni egy nőt hülyeség mert tudatosul benne,hogy teszik nekem utána pedig nagy az esély a barátzónába esésre. De akkor hogyan kell mind ezt csinálni?


2014. dec. 14. 19:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A testi adottsagaid most kevesebb az eselyed a noknel
2014. dec. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem reménytelen de marha nehéz dolgod lesz.
2014. dec. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom,hogy ez mennyit fog számítani de azért ide írom mégis csak egy fontos tényező mert a szex egy kapcsolatban fontos: Pénisz: 12-13cm hosszú és 3.5 - 3.8 lehet az átmérő. Lehet hogy ez csak szex után lesz baj de elhagyhat ez miatt a párom?
2014. dec. 14. 19:55
 4/14 anonim ***** válasza:
Az elpirulás nagyon bejön. Kár, hogy 15 cmel magasabb vagyok. :|
2014. dec. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Próbáld kihangsúlyozni azt, amiben jó vagy. Meríts valahonnan önbizalmat.

Úgy csajozok, hogy odamegyek a kiszemeltemhez és önmagamat adom. Nem kezdek el trükközni meg hülye betanult szövegeket mondani. Ha bejön akkor tök jó, ha meg nem akkor ez van...nagy kaland, keresek valaki mást.

2014. dec. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Biztos,hogy bejön az elpirulás mert én úgy látom,hogy a lányok szeretik ezt mondani legtöbbször pedig olyan pasikkal járnak akik bunkók más férfiakkal és egy kicsit sem érzékenyek.
2014. dec. 14. 19:58
 7/14 anonim ***** válasza:
Ugye 15 évesen írtad ki ezeket a dolgokat ide?
2014. dec. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

"Ugye 15 évesen írtad ki ezeket a kérdéseket ide?"

Bárcsak így volna. 23 éves vagyok és még sohasem smároltam.

2014. dec. 14. 20:04
 9/14 anonim ***** válasza:

De kérdező, mondj el nekem valamit!

Miért minden a külsőségekről szól nálad?

2014. dec. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Azért mert ha a nőnek nem fognak tetszeni a külsőségeim,akkor csak a barátja leszek. Mindenkinek a külső számít és ha ez rendbe van utánna jönnek a belső dolgok.
2014. dec. 15. 15:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!