Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresőn meg sem néz senki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn meg sem néz senki és nem írnak vissza. Próbáljam meg a személyes ismerkedést, hátha sikeresebb leszek benne? (férfi)

Figyelt kérdés
2015. aug. 1. 16:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia. Mienek a képeid? Nem lehet hogy a képed előnytelen, amit felraktál a társkereső oldalra?
2015. aug. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ne lepődj meg. engem 1 hónapnyi kiemeléssel nem nézett meg senki sem, nem az, hogy levelet írjon.


Nők naponta kapnak 10-80 levelet, ezek után még nem fognak nézelődni és irkálni másokra.

2015. aug. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Élőben szerintem többre mész.
2015. aug. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Engem élőben szoktak érdeklődve nézni csajok (néha még oda is jönnek bulikban), de ilyen társkereső oldalakon max. csúnya vagy idősebb nők jelölgetnek be, de még ők se gyakran. Nem tudom, mi lehet az oka, de jobb szerintem élőben ismerkedni.
2015. aug. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ezek a tapasztalataim, mint ahogyan sok más férfinak is. De én pont azért próbálkozok itt ilyen oldalakon, mert élőben nincsen lehetőségem.
2015. aug. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!